VİZYON 2023’TE SERAMİK SEMPOZYUMU KONUŞULDU

Gölcük Vizyon 2023 gündemi Gölcük Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kocaeli Üniversitesi’nin katılımı ile gerçekleştirildiGölcük Vizyon 2023 gündemi geçt...

BÜYÜT

Gölcük Vizyon 2023 gündemi Gölcük Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kocaeli Üniversitesi’nin katılımı ile gerçekleştirildi
Gölcük Vizyon 2023 gündemi geçtiğimiz gün Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen yaklaşık 2 saat süren programa; AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sezer Komşuoğlu ve Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk ve öğretim üyeleri katıldı.

SERAMİK SEMPOZYUMU GÖLCÜK’Ü TEMSİL EDİYOR
İlk konuşmayı yapan KOÜ Rektörü Sezer Komşuoğlu “KOÜ olarak böyle güzel programların her zaman arkasında olcağız. Seramik Sempozyumu Gölcük’ü temsil etmektedir. Bu yeni bir açılım olduğundan dolayı bütün müdürler, öğretim üyeleri hepsi gönüllü olarak burada toplandı. Burası çok iyi işler başarmaktadır. Üniversitemiz bölge çapında nasıl ilerleyeceğini burada göstermektedir” dedi.

BAŞKAN ELLİBEŞ’TEN JEST
Programın sonunda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Akbulut’a profesyonel kamera hediye etti.

31 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR