İl başkanı kimi isterse ilçe başkanı o olacak!

AKP Gebze Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Hasan Payyu yaptığı açıklamada, “Tüm ilçe başkan adaylarını bir araya getirdik. İl başkanı kimi ist...

BÜYÜT

AKP Gebze Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Hasan Payyu yaptığı açıklamada, “Tüm ilçe başkan adaylarını bir araya getirdik. İl başkanı kimi isterse o aday olacak. Diğer adaylar da buna saygı duyacak” dedi.

AKP Gebze İlçe Başkan adayları içinde öne çıkan isimlerin, birlik içerisinde hareket etmeleri gerektiğini söyleyen Payyu, “İlçe Başkanlığı için şimdilik üç kişinin adı öne çıkmış durumda. Bu isimler artabilir. Şimdilik öne çıkan isimler şöyle: Hüseyin Kurt, İsmail Keskin ve Korkmaz Çiçek. Gerçekleşen bu oluşuma Yılmaz Bayram’da gelip girebilir. Yaptığımız görüşmeler sonucunda il başkanımızla bir araya geldik. Gebze ilçesinde böyle bir oluşumun olduğunu kendisine ilettik. İl başkanımız bu isimlerden kimi seçerse biz onun arkasında olacağız” dedi.

BAYRAM BİRLİĞİN İÇİNDE OLSUN
Payyu, “Yeni başkan ve ilçe yönetimi gelecekteki belediye başkanı ve belediye meclis üyelerinin seçiminde büyük etkisi olacak. Bu nedenle bu kişilerin belirlenmesinde vizyonu geniş insanların olması gerekir. Bizler şimdiki başkan Yılmaz Bayram’a kenara çekil demiyoruz. Gebze’yi seviyorsa gelsin oda bu birliğin içinde olsun” diye konuştu.

GEBZE’NİN BİRLİĞE İHTİYACI VAR
Payyu, “Yeni seçilecek ilçe başkanını halkın içinde dolaşıp halkla birlikte olmasını istiyoruz. Gebze’nin birliğe ve mutluluğuna ihtiyacı var. Gebze’nin vizyonunu değiştirip yeni bir heyecan gelmesini istiyoruz. Küsenlerin tekrar partiyle buluşması gerekir” dedi.

26 Temmuz 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR