Üzülmez cemiyetlerde

Başkan Üzülmez, katıldığı cemiyetlerde evlilik yolunda olan gençlerin söz yüzüklerini takarak “Allah Tamamına Erdirsin” dileklerinde bulundu. Bir ömü...

BÜYÜT

Başkan Üzülmez, katıldığı cemiyetlerde evlilik yolunda olan gençlerin söz yüzüklerini takarak “Allah Tamamına Erdirsin” dileklerinde bulundu. Bir ömür birlikteliğe evet diyen gençlerin nikah akitlerini gerçekleştiren Başkan Üzülmez, nikah şahitliği yaptığı çiftlere de evlilik cüzdanlarını verdi. Katıldığı düğün cemiyetlerinde aileleri de tebrik eden Başkan Üzülmez, çiçeği burnunda çiftlere de bir ömür boyu mutluluk dileklerinde bulundu.

 

NİKAH KIYDI

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Nurşen Gül ile Fetih Yazıcı’nın nikahını kıydı. Karatepe Mahallesi’nde oturan emekli Mustafa Yazıcı ile ev hanımı Feride Yazıcı çiftinin 3 çocuğundan Tüpraş Fabrikası çalışanı Fetih Yazıcı hayatını, İstanbul’da oturan merhum Saim Gül ile ev hanımı Birsen Gül çiftinin zarif kızları Nurşen Gül ile birleştirdi. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndeki nikahı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kıyarken gençlerin şahitliklerini Nuran Adıberi, Kemal Adıberi, Hüseyin Kaygın ve Mukaddes Kaygın üstlendi. Genç çifte iki cihan saadeti dileyen Başkan Üzülmez, evlilik cüzdanını da geline verdi.

 

CÜZDANI GELİNE VERDİ

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yakın dostu olan ve halen Seka Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi uzmanı olan Op. Dr. İlhan Tan’ın oğlu Burak Tan’ın nikahında şahitlik yaptı. Lastik İş Sosyal Tesisleri’ndeki nikahta Serpil ve İlhan Tan çiftinin, İstanbul’da Doğa Koleji’nde İngilizce öğretmenliği yapan çocukları Burak Tan, hayatını Kırıkkale’de öğretmenlik yapan Ayşe ve Mustafa Şimşek çiftinin İstanbul’da Açı Koleji’nde İngilizce öğretmeni olan zarif kızları Esra Şimşek ile birleştirdi. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, KOÜ Tıp Fakültesi eski Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Dülger, Petrol İş Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, Kadir Ateş ve Figen Turgut’un nikah şahitliği yaptığı nikahı da İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan kıydı. Bir ömür birlikteliğe evet diyen Burak ve Esra Tan’ın evlilik cüzdanını da “Allah bir yastıkta kocatsın” temennisiyle Başkan Üzülmez, gelin hanıma verdi.

 

BAKANLI NİKAH

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, hafta sonu dünya evine giren Tuba Talum ve Hüseyin Sabır’ın Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki nikah törenine katıldı. Derinceli Emine ve merhum Turgut Talum çiftinin Kuran kursu öğreticisi olarak görev yapan kızları Tuba Talum, İzmit’te oturan Fatma ve Haşim Sabır çiftinin esnaflık yapan çocukları Hüseyin Sabır ile hayatını birleştirdi. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un nikah şahitliği yaptığı nikahı da Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Bir ömür birlikteliğe evet diyen Tuba ve Hüseyin’in evlilik cüzdanını da “Allah bir yastıkta kocatsın” temennisiyle Bakan Işık, gelin hanıma verdi. Başkanlarında tebrik ettiği çiçeği burnunda çift, nikahlarına katılan tüm konuklarına davetlerine iştirak ettikleri için teşekkür ettiler.

 

MUTLULUK DİLEDİ

Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, bir ömür birlikteliğe evet diyen Merve ile Yasin Akyol’un mutluluğuna ortak oldu. Buzz Restaurant’ta yapılan düğünde 17’nci dönem Kocaeli Milletvekili merhum Osman Nuri Akyol ile Güner Akyol’un yakışıklı çocukları Akyol Sigorta’nın sahibi Yasin Akyol, Değirmendere eski Belediye Başkanı İbrahim Kaba ve eşi İkbal Kaba’nın zarif kızları matematik öğretmeni Merve Kaba ile yaşamını birleştirdi. İş ve siyaset dünyasından renkli simaları buluşturan düğünde Başkan Üzülmez de aileleri tebrik edip genç çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.

 

MEHMET SÜNNET OLDU

Şefkatiye Mahallesi’nde oturan ve Goodyear Fabrikası’nda çalışan Recep Topal ile ev hanımı Melek Topal çiftinin 3 çocuğundan tek erkek evlatları olan Mehmet Topal, erkekliğe ilk adımını attı. Bu yıl Muzaffer İncekara İlköğretim Okulu’na başlayacak olan Mehmet Topal’ın babasının da ortak olduğu Fındıksuyu Alabalık Tesisleri’ndeki sünnet cemiyetine katılan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, aileyi tebrik ederken erkekliğe ilk adımını atan miniğe de geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

SÖZ YÜZÜKLERİ BAŞKANDAN

Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in de mahallesinin muhtarı olan Şefkatiye Mahalle Muhtarı Musa Mut’un kızı Neslihan Mut, Suadiyeli Veysel İlhan ile sözlendi. Evlilik yolunda ilk adımı atan gençlerin söz yüzüklerini de “Allah Tamamına Erdirsin” dilekleri eşliğinde başkan taktı. Şefkatiye Mahallesi’ndeki Mut Ailesi’nin evinin bahçesinde düzenlenen törene her iki ailenin yakınları yanı sıra Kartepe Muhtarlar Dernek Başkanı Hüseyin Türker de katıldı. Musa ve Hacer Mut çiftinin 3 çocuğundan zarif kızları Neslihan Mut ile Suadiye hattında otobüs işleten Hüseyin ve Emine İlhan çiftinin 3 çocuğundan biri olan Veysel’in söz yüzüklerini Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez taktı. Seneye düğün yapacak gençlere arayı fazla uzatmamaları tavsiyesinde bulunan Başkan üzülmez, “Allah Tamamına Erdirsin” dilekleri eşliğinde yüzüklerin kurdelesini kesti. Başkan takısını taktığı gençlere mutluluk dilerken aileleri de tebrik etti.

03 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR