Genç Müsiad Derneği’nden Ramada Plaza İzmit’e anlamlı ziyaret

Genç Müsiad Derneği, Müsiad’a üye olan tüm kuruluşlara tanışma ziyareti düzenleyerek kurum ve yöneticileri ile bir sinerji oluşturmaya devam ediyor....

BÜYÜT

Genç Müsiad Derneği, Müsiad’a üye olan tüm kuruluşlara tanışma ziyareti düzenleyerek kurum ve yöneticileri ile bir sinerji oluşturmaya devam ediyor. Bu tanışma ziyaretlerinde ilk durak Ramada Plaza İzmit oldu. Ramada Plaza İzmit Genel Müdürü Cengiz Caner tarafından karşılanan Genç Müsiad Derneği üyeleri bu tanışma ziyaretinde öncelikle oteli gezdiler sonrasında Ramada Plaza İzmit Genel Müdürü Cengiz Caner ve dernek üyeleri hep birlikte oturup sohbet ettiler. Sohbet sonunda Müsiad Kocaeli Gençlik Kurulu Başkanı Osman Emre Doğan, Ramada Plaza İzmit’e olan teşekkürlerini ileten plaketi Cengiz Caner’e iletti. Hep birlikte toplu fotoğraf çekimi sonrası otelden ayrılan Genç Müsiadlılar, gördükleri ilgiden oldukça memnundu.

 

RAMADA PLAZA İZMİT’E ANLAMLI JEST

Geçtiğimiz aylarda Müsiad’ın gerçekleştirdiği önemli organizasyona ev sahipliği yapan Ramada Plaza İzmit, sunduğu kusursuz hizmetle Müsaid’ın gönül rahatlığı ile tercih ettiği tek adres haline geldi. 

14 Aralık 2014 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR