Vanlılarda yeni başkan Murat Gögerçin

Kocaeli İli Vanlılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde önceki gün olağanüstü kongre gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak giren Murat Gögerçi...

BÜYÜT

Kocaeli İli Vanlılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde önceki gün olağanüstü kongre gerçekleştirildi. Kongreye tek aday olarak giren Murat Gögerçin oy çokluğuyla başkan seçildi. Başkanlık görevini devreden Ömer Gögerçin kısa bir konuşma yaptı.

 

“İNSANLARIN SESİ OLMAYA ÇALIŞTIK”

Ömer Gögerçin, “Yaklaşık 15 yıl önce kurmuş olduğumuz bu derneği bu günlere kadar getirdik. Elimizden geldiğince insanlarımızın sesi olmaya gayret gösterdik. Bu gün geldiğimiz noktada daha iyi hizmetler verebilmek için olağanüstü kongre kararı aldık. Murat Gögerçin kardeşimizi kutluyor ve yolu açık olsun diyorum” dedi.

 

“MAKAMLARDA OTURMAYACAĞIZ”

Başkan Murat Gögerçin ise “Bizler bugün genç yaşımızda böyle bir göreve talip olduk ve arkadaşlarımızla inanarak çıktığımız bu yolda makamlarda oturmaya değil, kapı kapı dolaşıp insanlarımıza hizmet etmeyi kendimize görev bileceğiz. Sadece Vanlılara değil, her kesimden her insanımıza hizmet etmeyi kendimize görev bileceğiz” şeklinde konuştu.

 

YÖNETİM KURULU

Murat Gögerçin

Adil Yağuzdoğan

Nedim Gögerçin

Adnan Sönmez

Sedat Arvas


DENETLEME KURULU

Tuncer Dağtekin

Abdulmattalip Birge

Cihangir Karahan

28 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR