Üzülmez, Kartepeli muhtarlarla buluştu

Kartepe Sukay Park’ta muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır, Muhtar Masası koo...

BÜYÜT

Kartepe Sukay Park’ta muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır, Muhtar Masası koordinatörü Şemistan Subaşı, Fen İşleri Koordinatör Kemal Timur, birim müdürleri eşlik etti. Birlikte yönetim modeli çerçevesinde muhtarlarla birlikte mahallelerinin ihtiyaçları ve öncelikli yol haritasını belirlendi.

 

Fen İşleri ve Park Bahçeler gibi yatırım gerektiren birimlerin mahallelerde yapacağı yeni çalışma programının belirlendiği toplantıda öncelikli ihtiyaçlar da masaya yatırıldı. Her mahallenin kendine öz özelliği olduğunu bildiğini ifade eden Başkan Üzülmez, yatırım programlarını da buna göre belirlediklerini kaydetti. Yapacakları ile sürekli zihinde kalmayı hedeflediklerini belirten Başkan Üzülmez, 41 Vizyon projesi dahil tüm çalışmaları yapacak ekonomik güce sahip olduklarını da kaydetti.

 

Mahalle bazında yapılacak yatırımların son durumları hakkında da bilgi veren Başkan Üzülmez, “Hizmet üretmek için çalışıyoruz. Bunu sağlamak için de hiç eksiğimiz yok. Hizmet üretirken bunun karşılığında hayır duası almaktan başka bir beklentim yok. Hayatta her şeyim var. Bu dünyada beklenti içinde olmadım. Uhrevi beklentilerimin karşılanması için de ‘Allah Razı Olsun’ dedirtmek bana yetiyor. Sizlere de birlikte olmanın, takım olmanın ruhunu yerine getirdiğinizden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Bu duyarlı davranışınızı da her platformda paylaşıyorum” dedi.

 

Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker de, Başkan Üzülmez’in çalışmalarından duydukları memnuniyeti ifade etti. Kartepe’nin muhtarları olarak yeni çalışma programını kendileri ile birlikte yaptığı için teşekkür eden Türker, öncelikli ihtiyaçlarının da bir an evvel karşılanacağına inandıklarını dile getirdi.

02 Ekim 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR