SANTEK’14 için hazırlıkları sürüyor

İlki geçtiğimiz yıl Büyükşehir Belediyesi Uluslar arası Fuar Alanı’nda düzenlenen ve toplam 11 bin kişinin ziyaret ettiği Doğu Marmara Sanayi ve Tekn...

İlki geçtiğimiz yıl Büyükşehir Belediyesi Uluslar arası Fuar Alanı’nda düzenlenen ve toplam 11 bin kişinin ziyaret ettiği Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı’nın (SANTEK) ikincisi gelecek gerçekleşecek. Farklı katılımcı gruplarının yer aldığı fuarın 25-28 Eylül tarihleri arasında yine İnterteks Fuar Merkezi’nde düzenleneceği bildirildi.

 

ABD’DEN KATILIM

Bu yıl 60 ülkeden 100’ün üzerinde heyetin katılımının beklendiği büyük fuarın geçen yıl olduğu gibi Match4Industry etkinliği ile eşzamanlı olarak düzenleneceği bildirildi. SANTEK’14; Amerikalı International Facility Management Association (IFMA) ve Avrupa’nın aynı konuda lider kuruluşu olan European Facility Management Network’den (Euro FM) konuşmacıların konferanslarına da ev sahipliği yapacak.

 

BÖLGE ÖNEMSENİYOR

Özellikle bölge sanayicisinin sahip olduğu tesislerle ilgili olacak olan konferansların ikincisinin, Doğu Marmara Bölgesi’ne yönelik yapılması katılımcı kuruluşların bölgeye verdiği önemin göstergesi olarak kabul ediliyor. Programlara ilginin yine büyük olması bekleniyor.

 

SANTEK’14 KATILIMCI GRUPLARI

Demir çelik ve demir dışı metaller

Gıda

Plastik

Otomotiv

Kozmetik

Boru, Vana, Pompa

Boya ve Kimya

Madeni yağlar

Elektrik elektronik

Yapı malzemeleri

Temizlik ürünleri

Ahşap ürünleri

Lojistik destek ve depolama

Makine ve Kalıp

Ambalaj

Mutfak ve banyo ürünleri

Klima ve iklimlendirme

Mobilya ve dekorasyon ürünleri

07 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR