Eğitim Fakültesi'nde mezuniyet sevinci

Oldukça kalabalık ve coşkulu bir ortamda gerçekleştirilen mezuniyet törenine, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet...

Oldukça kalabalık ve coşkulu bir ortamda gerçekleştirilen mezuniyet törenine, Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elşen Veli, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, Teknik Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yasin Kişioğlu, akademik ve idari personelin yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.


 

Tören açılış konuşmalarında Rektör  Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elşen Veli, mezun olan öğrencilere gelecek hedeflerinde başarılar dilediler. Öğrenciler adına ise Fakülte Birincisi Esra Aydın duygularını aktaran bir konuşma gerçekleştirdi.

 

ice11-021.jpg

 

Halk Oyunları Gösterisinin de yapıldığı törende, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Eğitim Bilimleri, İlköğretim, Türkçe Eğitimi, Yabancı Diller Eğitimi, Güzel Sanatlar Eğitimi, Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanlar Eğitimi, Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğitimi ile Özel Eğitim bölümlerinden 506 öğrenci mezun oldu. Törende, fakülte birincisi Esra Aydın’a plaketini Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, fakülte ikincisi Büşra Çalcalın’a plaketini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük ve fakülte üçüncüsü Başak Alkan’a plaketini ise Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elşen Veli takdim etti. Program birincilerine de plaket verilen törende, öğrenciler anı belgelerini teslim aldı. Tören, öğrencilerin kep atması ile sona erdi.

06 Haziran 2016 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR