Gençler kamptan memnun

Büyükşehir Belediyesi, Yuvacık Aytepe’de bulunan gençlik kampında üniversiteli öğrencileri ağırlamaya devam ediyor. Büyük ilgi gören ve doğa yürüyüşl...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi, Yuvacık Aytepe’de bulunan gençlik kampında üniversiteli öğrencileri ağırlamaya devam ediyor. Büyük ilgi gören ve doğa yürüyüşleri, spor etkinliği (paintball), kitap okuma, bilgi yarışması, kişisel gelişim seminerleri gibi etkinliklerin olduğu kamplar, cuma akşamı başlayıp hafta sonu boyunca devam ediyor. Kamp alanı ise bin 100 metre yükseklikte doğal güzelliklerin içinde bulunuyor.

 

DOĞAL GÜZELLİKLER

Farklı illerden üniversite eğitimleri için ilimize gelen öğrenciler bu kamplar sayesinde kentimizin doğal güzelliklerini keşfederken bir yandan da bol bol kitap okuma imkânı buluyorlar. Yeni dostlukların da kuran gençler, kamplarda düzenlenen takımlar arası paintball turnuvası etkinlikleriyle, takım ruhuyla hareket etmenin önemini kavrıyorlar.

 

SICAK SOHBET ORTAMI

Yapılan sohbetler eşliğinde gençlerin kaynaştığı kamplarda, öğrenciler arasında bilgi yarışmaları düzenleniyor. Kazanan gruplara küçük hediyelerin verildiği yarışmalarda öğrenciler kendilerini ifade edebilme yeteneklerini geliştiriyor. Kampın çok yararlı geçtiğini ifade eden öğrenciler, kampların bundan sonrada devam etmesi konusundaki isteklerini dile getirirken kampın düzenlenmesinde emeği geçenlere de teşekkür ettiler.

12 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR