Büyükşehir, ev eşyası alacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yardıma muhtaç vatandaşlara verilecek muhtelif eşya ihalesi, önceki gün yapıldı. İki bölümden oluşan ihale M...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yardıma muhtaç vatandaşlara verilecek muhtelif eşya ihalesi, önceki gün yapıldı. İki bölümden oluşan ihale Mobilya Türü Ev Eşyası ve Elektrikli Elektronik Ev Eşyası alımı için yapıldı.

 

MOBİLYA EV EŞYASI

Büyükşehir tarafından alınacak eşyalar ile ilgili gerçekleştirilen ihale iki kısımdan oluştu. Birinci kısımda Mobilya Türü Ev Eşyası için ihale gerçekleştirildi. İhaleye 2 firma teklif verdi. En yüksek teklif 119 bin 100 TL ile Bodüsan Mobilya tarafından verilirken, en düşük teklif Sanpa Dayanıklı Tüketim Aletleri tarafından 108 bin 600 TL ile verildi.

 

ELEKTRONİK EV EŞYASI

İkinci kısım ihale ise Elektrikli Elektronik Ev Eşyası için yapıldı. İhalede en düşük teklif 154 bin 350 TL ile Sanpa Dayanıklı Tüketim Aletleri tarafından verilirken, en yüksek teklif Kurluk Mühendislik tarafından 177 bin 700 TL ile verildi. İhale sonuçları komisyon değerlendirmesinin ardından açıklanacak.

 

5 KALEM EŞYA ALINACAK

İhale kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü yardıma muhtaç vatandaşlar için 5 kalem mal alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda Büyükşehir 80 adet çamaşır makinesi, 80 adet buzdolabı, 30 adet mini buzdolabı, 150 adet set üstü ocak ve 300 adet çekyat alımı yapacak.

 

ELEKTRİKLİ ELEKTRONİK EV EŞYASI İHALESİ

Sanpa Dayanıklı Tüketim Aletleri                 154 bin 350 TL

Kahramanoğulları Tüketici Malzemeleri        159 bin 950 TL

Kurluk Mühendislik                                      177 bin 700 TL

 

MOBİLYA TÜRÜ EV EŞYASI

Sanpa Dayanıklı Tüketim Aletleri                 108 bin 600 TL

Bodüsan Mobilya Dekorasyon                      119 bin 100 TL

19 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR