Uluslararası öğrenciler tanışma programında buluştu

Kocaeli Fuarı içerisinde bulunan Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah...

BÜYÜT

Kocaeli Fuarı içerisinde bulunan Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Osman Ayvazoğlu, Kent Konseyi genel Sekreteri Gültekin Görüm ve KİSA Başkanı Mehmet Baydemir de katıldı.

 

ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER KOCAELİ İÇİN KAZANÇ

Programda konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş, farklı ülkelerden gelen öğrencilerin Kocaeli için büyük bir kazanç olduğunu söyledi. Uluslararası öğrencilerin kente entegre olmasına büyük önem verdiklerini söyleyen Okumuş, “Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği’mizle birlikte sizlerin kentle bütünleşmenizi sağlayacak çalışmalar yapacağız.

 

GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ

Kocaeli’de eğitim görürken donanımlı bir hale gelmenizi ve ülkenize döndüğünüzde de en iyi şekilde hizmet etmenizi arzu ediyoruz. Birçoğunuz dost ve kardeş ülkelerden geldiniz. Bu anlamda bir gönül bağımız da var. Birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

 

KAYNAŞMA FIRSATI BULDULAR

Öğrencilerin genel durumu, yapılan ve yapılacak olan faaliyetlerin de bahsedildiği programda öğrenciler dilek ve temennilerini dile getirerek, diğer misafir öğrencilerle tanışma fırsatı buldu.

29 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR