Murat Erinç: Siz çalışmazsanız, biz böyle çalıştırırız

Konuyla ilgili olarak Şemsettin Ceyhan’ın, CHP’nin küçük işlerle uğraştığını iddia etmesi üzerine, CHP İl Gençlik Örgütü Başkanı Murat Erinç’ten ceva...

Konuyla ilgili olarak Şemsettin Ceyhan’ın, CHP’nin küçük işlerle uğraştığını iddia etmesi üzerine, CHP İl Gençlik Örgütü Başkanı Murat Erinç’ten cevap gecikmedi.

 

“YAPTIĞIMIZ MUHALEFET YAPICIDIR”

Erinç, “Bu kadar küçük gördükleri işin bile üstesinden gelemeyen milyar dolarlık büyükşehir belediyesi, imkânları kendisinden kat be kat daha az olan bir belediyeye mağlup olmuştur. Hiç bir bahaneniz olamaz. Yaptığımız eylem amacına ulaşmış, yıllardır bir tane bile kar temizleme aracı göremeyen Yahya Kaptan Mahallesi, bir anda 4 tanesini birden görmüştür sayemizde. Siz çalışmazsanız biz sizi işte böyle çalıştırırız. Bizim yaptığımız eylem boş değil hizmet odaklıdır. Yaptığımız muhalefet yıkıcı değil yapıcıydı. Tek amacımız var bu kentte yaşayan vatandaşlarımız için güzel işler yapılmasıdır. Küçük işler dediğiniz şeyler insan hayatını ilgilendiriyor Sayın Ceyhan” dedi.

 

“O KAMYONU BURAYA DA GETİRİN”

Erinç sözlerine “O buzlu yollarda vatandaş her türlü kazaya maruz kalabilir, insan hayatının önemi sizler için küçük iş ise biz o küçük işleri yaparız, yaptık da. Siz bir köşede oturun ve bizi izleyin. Birçok mahalleden telefonlar ve mesajlar aldım. O kamyonu buraya da getirin diye. Bir sembolik kamyon koskoca kente umut oldu 2 saatte. Şimdi Sayın Ceyhan ve Sayın Karaosmanoğlu'na sesleniyorum; lütfen şapkanızı önünüze alın ve düşünün. Kalıplaşmış CHP eleştirilerinizi bir kenara bırakın ve yandaşa değil vatandaşa hizmet edin. Bundan sonra karşınızda çok farklı bir muhalefet göreceksiniz. Derslerinize iyi çalışın. Ama şu aklınızdan çıkmasın Sayın Ceyhan ve Sayın Karaosmanoğlu, bundan sonra sizleri çok terleteceğiz. Bu soğuk havalarda bile!”

27 Ocak 2016 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Atmaca - Yalova belediyesi ilk önce kendi yollarını açsın beyefendi. CHP yönetiminde bu kentin ne halde olduğunu siz bilmezsiniz değil mi?

Yanıtla . 0Beğen 27 Ocak 14:33
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR