Ford Otosan izleyenleri coşturdu

Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde yapılan 29 Ekim Cumuriyet Bayramı coşku ile kutlandı. Kutlamaya Ford Otosan çalı...

BÜYÜT

Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde yapılan 29 Ekim Cumuriyet Bayramı coşku ile kutlandı. Kutlamaya Ford Otosan çalışanları, aileler, Kassel Çocuk Köyü ve bölge halkı katıldı. Organizasyona ev sahipliği yapan Ford Otosan Gövde Üretim Alan Müdürü Müjdat Tiryaki konuşmasında; "Cumhuriyet, ulus ve egemenliğini en iyi simgeleyen, Türk ulusuna en layık ve uygun bir devlet yönetimi biçimidir. Hak ve hürriyetlerin teminatıdır. Herkesin dinini özgürce yaşamasıdır.
ONURLU VE ÖZGÜR
Bilim ve teknolojinin yol göstericiliğinde sosyal, kültürel, ekonomik gelişmedir. Cumhuriyet sayesinde dünya halklarının onurlu ve özgür bir ferdi olarak yaşamakta olduğunun bilincinde, Atatürk gençliğinin her türlü ahval ve şerait içinde dahi Türk İstiklal ve Cumhuriyetini koruyacağından kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin 90. yaşı kutlu olsun." diyerek muhteşem bir geceye imza atmaktan dolayı mutluluğunu iletti.
KOROYA EŞLİK ETTİLER
Mustafa Ünsal şefliğinde gerçekleşen Ford Otosan Türk Halk Müziği Korosu’nun seslendirdiği marşları; izleyiciler ellerinde bayraklar ile ayakta söylediler. Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi folklor takımı izleyicilere Kafkas ve Diyarbakır yöresine ait folklor oyunları sunarken, aynı zamanda Ford Otosan Halk Oyunları Ekibi de Diyarbakır halayı ve Zeybek ile koroya eşlik ettiler. Duygu ve gurur dolu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasında Cumhuriyetin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitler rahmet, minnet ve saygıyla anıldı.

01 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR