CHP’li üyeler Gebze’de Meclis’e hazırlık yaptılar

    Gebze Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleri, belediye meclisi toplantısı öncesi bir araya gelerek hazırlık yaptılar.  CHP ilçe Başkanı Sedat Tatar...

BÜYÜT

 

 

Gebze Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleri, belediye meclisi toplantısı öncesi bir araya gelerek hazırlık yaptılar.  CHP ilçe Başkanı Sedat Tatar başkanlığında yapılan ve önceki dönem belediye meclis üyesi olan Basri Efendi, Cemal Dursun, Cihangir Orhan ve İsmail Bülbül’ün de katıldığı toplantıda, meclis çalışmalarında izlenecek yol masaya yatırıldı. Toplantı da, önceki dönem belediye meclis üyelerinin tecrübelerinden yararlanılası ve fahri meclis üyeleri olarak görev yapmaları için görüş birliğine varıldı.

DEĞERLENDİRME YAPTILAR

Meclis üyeleri, Dilek Tan, Salih Işık Yılmaz Bulut, Eşref Emin Güzey, Nursel Coşkun, Serkan Davutoğlu, Murat Erdoğan, Fahrettin Bostan toplantıda seçimdeki başarısızlığın değerlendirmesini yapıp önümüzdeki dönem izlenecek yolu da kararlaştırdılar.

SIKI TAKİBE ALACAKLAR

CHP’li üyeler, meclis çalışmalarını takibe alacaklarını, Gebze yararına ve doğru çalışmalara destek vereceklerini, yanlış uygulama, siyasi ve hukuki kararlara karşı muhalefet görevini etkili bir şekilde sürdüreceklerini, meclis çalışmaları hakkında kamuoyunu sürekli bilgilendireceklerini ifade ettiler. Önümüzdeki günlerde, başta grup sözcülüğü olmak üzere kendi aralarında komisyonlar şeklinde işbölümü yapacaklarını da dile getiren meclis üyeleri, kendilerine oy veren vatandaşların ve partililerin beklentilerini boşa çıkarmayacaklarını vurguladılar.

07 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR