Türk Büro–Sen’den üyelere veda yemeği

Türk Büro–Sen Kocaeli Şubesi önceki akşam İzmit Öğretmenevi’nde düzenlediği yemekle tayini çıkan üyelerine veda etti. Yemekte, her zaman birlik ve ber...

BÜYÜT

Türk Büro–Sen Kocaeli Şubesi önceki akşam İzmit Öğretmenevi’nde düzenlediği yemekle tayini çıkan üyelerine veda etti. Yemekte, her zaman birlik ve beraberlik içinde olma mesajı verildi.

Türk Büro–Sen Kocaeli Şubesi, geçtiğimiz günlerde tayini çıkan 125 üyesi için önceki akşam veda yemeği düzenledi. İzmit Öğretmenevi’nde düzenlenen veda yemeğinde bir araya gelen sendika üyeleri gönüllerince eğlendi. Veda yemeğinde kısa bir konuşma yapan Şube Başkanı Rıfat Oypan, “İzmit Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü’nde çalışan ve tayini çıkan arkadaşlarımız için düzenlediğimiz veda yemeği vesilesi ile bir araya geldik. Son üç yıl içinde İzmit Gümrük ve Muhafaza Başmüdürlüğü’nde çalışan sendikamız üyesi toplam 125 kişinin tayini çıkmıştır.

ALLAH SİZİ KORUSUN
Her yıl çok değerli ağabeylerimizi, ablalarımızı ve arkadaşlarımızı uğurluyoruz. Ancak onları kaybetmiyoruz, unutmuyoruz. Birçoğu ile hala görüşüyoruz. Gümrük ve muhafazada görev yapan sizler çok zor şartlarda çalışmanıza rağmen her zaman dik durabildiğiniz için sizlere olan saygım ve takdirim farklıdır. Bu tip toplantılar her zaman sözün bittiği ancak mücadelenin tekrar başladığı anlardır. Allah, sevdiği kulunun önce eşeğini kaybettirip sonra buldururmuş. Yılmak yok mücadeleye devam. Allah hepinizi kazadan, beladan korusun” dedi.

07 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR