“Özgürlükten yana adaylara oy verin”

      Tüm-Bel-Sen Kocaeli Şubesi dün Sabri Yalım Parkı’nda yerel seçimlerle ilgili basın açıklaması yaptı. Şube adına açıklama yapan Erdal Karakuş, em...

BÜYÜT

 

 

 

Tüm-Bel-Sen Kocaeli Şubesi dün Sabri Yalım Parkı’nda yerel seçimlerle ilgili basın açıklaması yaptı. Şube adına açıklama yapan Erdal Karakuş, emek, barış, demokrasi karşıtı parti ve kişilerin yerel seçimleri kazanmasının emekçiler ve halk açısından olumsuz sonuçlar yaratacağını kaydederek oy verilmesi gereken adayların kriterlerini sıraladı.

 

ÖZGÜRLÜKTEN YANA

Her imkanın değerlendirilerek ortak hareket etme kanallarının zorlanması gerektiğini vurgulayan Erdal Karakuş, “Mahallelerden belediyelere, bütün yerel yönetimlerde emek, barış ve demokrasi güçlerinin ortak hareket etmesi zorunluluktur. Bu yüzden seçimlerde emekten, demokrasiden, barış ve özgürlükten yana adaylar desteklenmeli” dedi.

 

TOPLUM YARARINA

Sözlerini sürdüren Karakuş, şöyle konuştu: “Yerel hizmetlerin sunumunda özelleştirme ve taşeronlaştırmaya karşı çıkan, çalışanların demokratik, ekonomik ve sosyal haklarına öncelik vererek çalışanlarını mağdur etmeyen, toplumsal mülkiyet olan kamusal alanları sermayenin değil, halk yararına kullanan adaylara oy verilmelidir” dedi. 

28 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR