Bahri Yavuz: Tekrarını istiyoruz

Yavuz "Tüm pazarcı esnaf büyüklerimize, dostlarımıza teşekkür ederiz. Harika bir sofra hazırlanmış. Sık sık söyledim. Fabrikadan 1 milyon dolar istemi...

Yavuz "Tüm pazarcı esnaf büyüklerimize, dostlarımıza teşekkür ederiz. Harika bir sofra hazırlanmış. Sık sık söyledim. Fabrikadan 1 milyon dolar istemiyoruz, halkımız ile iç içe olmak istiyoruz. Buradaki samimiyet ve ortam 5 yıldızlı hiç bir otelde yok. Bunun tekrarını da istiyoruz." dedi. 

 

BİZ BAŞARDIK DİYECEĞİZ

Kocaelispor'un sokağı ile taraftarı ile mutlu olduğunu ifade eden Yavuz "Biz bu şehrin tutkalıyız, en değerli sivil toplum örgütüyüz. Halkımız ile taraftar ile sokağımız ile değerliyiz. Bu kulübün sokaktan, halktan kopmasına izin vermeyeceğiz. Asla farklı bir konuma sokmayacağız, siyasete yaslandırmayacağız. Biz, insanımız ile mutluyuz. Belki biraz zor olacak ancak böylesi çok daha keyifli, çok daha gurur verici. Çünkü en sonunda da -Biz başardık- diyebileceğiz. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan herkesten Allah razı olsun." dedi.  

 

HALK, BİZİM SESİMİZ

KEV Tesisleri ile ilgili mücadelesini kararlılıkla sürdüreceklerini belirten Başkan Yavuz "Şehre, iki sene önceki kongrede bir söz verdim. -Tesislerden vazgeçen, geri adım atan haindir- dedim. Şehrimizi bu davada bizim ile birlikte yürümeye davet ediyor, sahibi olduğumuz tesislerimiz ile ilgili yüksek sesle konuşmasını istiyorum. Bizim sesimiz olsunlar. Çünkü onların yani halkımızın gücü ile yürüyoruz. Geçen yıl o genel kurulu yaptırdık. Tesislerin satılabileceğini, parasının aktarılabileceğini ispatladık. Bu yıldaki genel kurulda da Kocaelispor hak ettiğini alacaktır." ifadelerine yer verdi. 

14 Nisan 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR