Savdes-Sen Kocaeli’den görkemli açılış

SAVDES-SEN Kocaeli Bölge Şube Başkanlığı açılışı; Türkiye genelindeki Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikasının Genel Merkez ve bağlı bölgel...

SAVDES-SEN Kocaeli Bölge Şube Başkanlığı açılışı; Türkiye genelindeki Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikasının Genel Merkez ve bağlı bölgelerdeki yöneticileri tam kadro katılımları ile gerçekleştirildi. Açılışa Savdes-Sen Genel Başkanı Tuncay Cengiz ve Genel Başkan Yardımcıları, Ankara 1 ve 2 nolu Şube Yönetim Kurulu, Konya Şube Yönetim Kurulu, İstanbul Şube Yönetim Kurulu, Adana Şube Yönetim Kurulu, Balıkesir Şube Yönetim Kurulu, Malatya Şube Yönetim Kurulu, Çorlu İl Temsilciliği, Savdes-Sen Genel Merkezde bulunan Komisyon Başkanları ve Üyeleri, Savdes-Sen Kocaeli Bölge Şube Başkanlığının üyeleri ve memurlar, Kocaeli’de bulunan Türk Harb-İş Başkanı Turhan Yıldız, Gölcük Türk Metal Sendikası Başkanı Mehmet Şener ve sendika temsilcileri katıldı.

                                                                                                                                                                           

Savdes-Sen Kocaeli Şube Başkanı Murat Mısır yaptığı açılış konuşmasında; “Kocaeli, Yalova, Sakarya, Bolu, Düzce ve Zonguldak illerini kapsayan bölge şube başkanlığı Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapan devlet memurlarının omuz omuza vererek kurmuş olduğu savunma ve güvenlik destek hizmetleri sendikasının Kocaeli Bölge Şube başkanlığını sizlerin katılımlarıyla ve bugün itibari ile açmış bulunmaktayız. Şubemizin vatana, millete ve özellikle Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve çalışan devlet memuru arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Savdes-Sen Kocaeli Basın ve İletişimden verilen bilgilere göre; “SAVDES-SEN olarak prensip ve ilkelerimiz; temsilde adaletli olmak, etkin ve üretken sendikacılık yapmak, çalışanlarımızın taleplerini muhataplarına etkin iletişim kanallarını kullanarak ekonomik ve sosyal haklarını savunmak, kurumsallığı ve ekip çalışmasını üstün tutmak, diyalogdan yana ve uzlaşmacı olmak, sorunun değil, çözümün parçası olmak,  ben yerine, biz ruhuyla hareket etmek, yenilikçi olmakla beraber, geleneklerini reddetmemek olarak benimsenmiştir” denildi.

09 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR