Naipoğlu’ndan çifte açılış

Körfez Tüpraş 50. Yıl Lisesi eski Müdürü Ali Paşa Naipoğlu’nun kurucusu olduğu  Naipoğlu Anaokulu açılışı dün gerçekleştirildi. Açılışa Büyükşehir Be...

Körfez Tüpraş 50. Yıl Lisesi eski Müdürü Ali Paşa Naipoğlu’nun kurucusu olduğu  Naipoğlu Anaokulu açılışı dün gerçekleştirildi. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Üniversitesi  Rektörü Sezer Şener Komsuoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, KOTO Başkanı Murat Özdağ ve çok sayıda davetli katıldı.

 

100 ÖĞRENCİ EĞİTİM ALACAK

Ali Naipoğlu’nun konuşmasından sonra anaokulu dualar eşliğinde açıldı. Yeşilova Mahallesi Turan Güneş Caddesi No: 472’de açılan okul iki katlı ve 270 metrekarelik bir alana sahip. Okulun bahçesiyle birlikte toplam kullanım alanı bin 300 metrekare. Kurucu Müdürlüğünü Neslihan Naipoğlu’nun yaptığı okulda 3-6 yaş arası 100 öğrencinin eğitim alabileceği ve 6 eğitim sınıfı ile 4 hobi sınıfının mevcut olduğu öğrenildi.


KAYITLAR SÜRÜYOR

8 Eylül’de öğrencileriyle birlikte 2014- 2015 eğitim ve öğretim yılına hazır olan okul için kayıt hala yapılıyor. Uzman psikolog ve pedagoglarıyla her bir çocuğun gelişim evrelerine göre veli bilgilendirme programı yürüten anaokulu yetiştirdiği çocukların empati kurabilen, çevreye ve topluma saygılı, sorumluluk duyguları gelişmiş, iletişim becerileri yüksek, araştıran ve sorgulayan bireyleri olmasını amaçlıyor.


NAİPOĞLU FIRIN YER DEĞİŞTİRDİ

Öğrencileri gelecekteki izleri olduğunu belirten Neslihan Naipoğlu, “Çocuklarımızın kaliteli vakit geçirmeleri için, onları organik bahçemizde, uygulamalı trafik eğitim görsel semtlerimizin de bulunduğu farklı bir ortamla buluşturacağız” ifadelerini kullandı. Protokol okul açılışının ardından 16 yıldır hizmet veren ve yeni yerine taşınan Naipoğlu Kadırga Fırın’ın açılışını da yaptı. Eski yerinin hemen yanında açılan fırın, 15 kişilik ekiple hizmet verecek.


AYNI KALİTEDE

270 metrekarelik alana kurulan, hijyen ve kalitenin ön planda tutulduğu fırının müdürlüğünü ise Erol Naipoğlu ve Alparslan Naipoğlu yapacak. Açılış sonrası duygu ve düşüncelerini paylaşan Alparslan Naipoğlu, “16 senenin verdiği tecrübe ile yeni yerimizde müşterilerimize aynı kalitede hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

08 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR