Doğan’dan seri köy ziyaretleri

Önümüzdeki yıl itibari ile İzmit Belediyesi yetkisinde olacak köylerde incelemelerde bulunan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, köy ziyaretlerin...

BÜYÜTÖnümüzdeki yıl itibari ile İzmit Belediyesi yetkisinde olacak köylerde incelemelerde bulunan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, köy ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Doğan son olarak Sapakpınar, Süleymaniye, Sultaniye, Mecidiye ve Güvercinlik köylerini ziyaret etti.

VATANDAŞLA YAKINDAN İLGİLENDİ

İzmit Belediye Meclis üyesi İbrahim Elgin, Sapakpınar Muhtarı Bedri Gündoğdu, Sultaniye Muhtarı İrfan Aktaş, Süleymaniye Muhtarı Mehmet Çerçi, Mecidiye Muhtarı İdris Derin ve Güvercinlik Muhtarı Mustafa Aktaş’ın eşlik ettiği ziyaretlerde vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Doğan, köylerde yapılması gereken fiziki iyileştirme ve düzenlemeleri de tek tek not aldı. Doğan’ın köy ziyaretlerine Akmeşe Atatürk Mahalle Muhtarı Refik Akyüz’de katıldı.

KÖYLERDE DEĞİŞİM DEVAM EDECEK

Köylerin son 10 yıl içinde büyük bir değişim ve gelişim yaşadığına dikkat çeken Başkan Doğan bu durumun önümüzdeki yıllarda da devam edeceğine dikkat çekti. Doğan, köylere donanımlı köy konaklarının yapılacağını da söyledi. Köylerde yaptığı incelemelerin ardından vatandaşlarla sohbet eden Başkan Doğan köyleri çok sevdiğini, buradaki samimiyetten çok etkilendiğini belirtti.

21 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR