Carverspor Soner’le güzel

        Gölcük Belediyesi'nin bu yıl 15. düzenlediği futbol turnuvası çeyrek finalinde müthiş bir maç geride kaldı. Musaoğlu FK öne geçtiği maçta ikin...

BÜYÜT

 

 

 

 

Gölcük Belediyesi'nin bu yıl 15. düzenlediği futbol turnuvası çeyrek finalinde müthiş bir maç geride kaldı. Musaoğlu FK öne geçtiği maçta ikinci yarıda yediği basit gollerle Hakan Yurt Carverspor'a, 2-1 yenildi ve Carverspor adını yarı finale yazdırdı.

 

İkinci yarıda rûzgar tersine döndü

Maç boyunca büyük bir heyecana sahne olan mücadelenin 20. dakikasında Musaoğlu FK'dan Yakup Can,  attığı gol ile takımını 1-0 öne geçirmeyi başardı ve ilk yarı Musaoğlu FK'nın 1-0'lık üstünlüğü ile sona erdi. Maçın ikinci yarısında sahada bam başka bir Carverspor vardı. Carverspor atak yönü sağ kanattan etkili oldu ve yapılan ortada topa son olarak vuran Soner Güner 35. dakikada skora beraberliği getirdi.

 

Günün adamı Soner...

Bu golden sonra iki takım da hata yapmamak için büyük bir çaba sarf etti. Maçın son bölümünde Carverspor, ilk golün sahibi Soner ile bir gol daha buldu ve 50. dakikada takımını 2-1 öne geçirdi. Oyuncu değişikliğinin sınırsız olduğu turnuvada, Musaoğlu beraberliği yakalamak için her şeyi denedi ancak dar zamanda topu çerçeveden geçiremeyince yarı final biletini Carverspor aldı.

 

 

HAKANYURT CARVERSPOR: 2

MUSAOĞLU FK:1

 

HAKEM: Turgay Dönmez

STAT: Kavaklı

CARVERSPOR: Erdem****, Köksal***, Caner***, Burak***, Hasan****, Ahmet****, Melih***, Soner****, Fuat***, Fatih***

TEKNİK DİREKTÖR: Soner Demirel

MUSAOĞLU FK: Alper****, Abdullah***, Yakup****, Kerem***, Arda****, Enes***, Fatih****, Mert***, Servet***, Akın***

TEKNİK DİREKTÖR: Davut Musaoğlu

GOLLER: Dk. 20 Yakup Can (Musaoğlu), Dk. 35 ve 50 Soner Güner (Carverspor)

SARI KARTLAR: Ahmet (Carverspor)

15 Mayıs 2014 Kocaeli- SporYÜKLENİYOR