İsmail Baran: Adrese teslim iş yapmadık

Körfez Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirildi. Belediye Meclis Salonunda...

Körfez Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirildi. Belediye Meclis Salonunda yapılan toplantı açılış, yoklama ve saygı duruşu ile başladı. Gerçekleştirilen toplantıda 14 gündem maddesi ele alındı.


“TESLİM İŞ YAPMADIK”

Belediye Başkanı İsmail Baran, toplantı öncesi kısa bir şekilde gündemi değerlendirerek, “İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı ülkemiz ve tüm İslam âlemi için hayırlar getirsin. Yol kenarlarında yanlış parkları önlemek amacıyla tır parkı oluşturduk. Barbaros Mahallesi’nde oluşturulan bu alan ihaleyle kazanan firmaya kiralandı. Hiçbir zaman adrese teslim bir iş yapmadık” dedi.

 

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

Gündem maddesi olan, Amatör Spor Kulüplerine nakdi veya ayni yardım yapılması ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu meclis üyelerince oy birliği ile kabul edildi. Gündemin bir diğer maddesi olan, Körfez Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun tarife ücretlerinin belirlenmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu oy çokluğu ile kabul edildi. Bir sonraki meclis tarihi ise 4 Ağustos saat 15.00 olarak belirlendi.

03 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR