Elektrik malzemesi alım ihalesi yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Enerji ve Aydınlatma Şube Müdürlüğü tarafından 2015 yılı elektrik malzemeleri alım ihalesi...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Enerji ve Aydınlatma Şube Müdürlüğü tarafından 2015 yılı elektrik malzemeleri alım ihalesi yapıldı. Büyükşehir Belediyesi'nin ihtiyaç duyduğu elektrik alt ve üst yapılarında kullanılacak 211 kalemlik çeşitli türde elektrik malzemesi alımını kapsayan ihaleye 5 firma katıldı.

 

ALT VE ÜST YAPI İŞLERİNDE KULLANILACAK

Elektrik alt ve üst yapı işlerinde, yol, park bahçe aydınlatmaları gibi işlerde kullanılacak malzemeler arasında, elektrik tesisatı, aydınlatma armatürleri, enerji kabloları, aydınlatma direkleri, sigorta ve lambalar bulunuyor.

 

211 KALEM ELEKTRİK MALZEMESİ

Yaklaşık maliyeti 1 milyon 895 bin 372,44 TL olarak belirlenen 211 kalem elektrik malzemesi alım ihalesini kazanan yüklenici firmanın işe başlama tarihinden itibaren 150 takvim günü içerisinde, Büyükşehir Belediyesi tarafından gösterilen alana, mesai saatleri içerisinde, teslim programında belirtilen şekil ve zamanda, yükleme, boşaltma ve nakliye yükleniciye ait olmak üzere teslimi yapılması isteniyor.

 

5 FİRMA KATILDI

5 firmanın teklif verdiği ihaleye katılan firmalar ve teklifleri ise şöyle;

 

FİRMA  TEKLİF

Haköz Mühendislik          1.405.000 TL

Kocaeli Kaya Elektrik      1.646.845 TL

Me-Ta makine elektrik     1.684.301 TL

İpek Hırdavat Elektrik      1.794.415 TL

Gül Endüstriyel Ltd. Şti.   1.960.000 TL

13 Haziran 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR