Moral veren hizmetler yapıyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Genç Nesil Derneği, İnşaat Mühendisleri Kocaeli Şubesi ile KASİAD’ın başkan ve yöne...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Genç Nesil Derneği, İnşaat Mühendisleri Kocaeli Şubesi ile KASİAD’ın başkan ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Sanayi kenti olan Kocaeli’nde çevreye ayrı bir önem verdiklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’nin her köşesinde ve İzmit Körfezi’nin çevresinde halkımızın moral bulacağı hizmetler yapıyoruz’’ dedi.

DERNEKLERDEN BAŞKAN’A ZİYARETLER
Kocaeli Genç Nesil Eğitimi ve Öğretimi Destekleme Derneği Başkanı Murat Yılmaz, yöneticiler Özcan Sever, Yunus Emre Türk, Ayhan Gül, Erkam Kahya, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Aykut Bozkurt, yöneticiler Abdurrahman Çuhadar, B. Ender Kodal, Sait Sancak, Murat Bayzın, Murat Yıldız, Tolga Ok, Kocaeli Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği(KASİAD) Başkanı Baki Karaman, yöneticiler Yusuf Arabacı, Serkan Otman, Hüseyin Çoban, Serap Demirer, Ramazan Göksu, Mehmet Tabak, Mehmet Emin Bıyık ve Orhan Aydın, Başkan Karaosmanoğlu’na ayrı ayrı konuk oldu.

BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR
Ziyarette Başkan Karaosmanoğlu’na çeşitli kitaplar hediye eden ve 2005 yılından bu yana hizmet verdiklerini söyleyen Genç Nesil Derneği Başkanı Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri, gençlere yönelik olarak eğitim alanında verdikleri çalışmaları örneklerle anlattı. ‘’Bizim için önce insan, önce eğitim gelir’’ diyen Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir olarak bu yönde kentte önemli çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.

EN UYGUN VE EN SAĞLIKLI BİNALAR
İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Bozkurt da, yeni yönetimiyle birlikte Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. İnşaat Mühendisleri Odası’nın Kocaeli için önemli bir STK olduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’İnşaat Mühendisleri Odası, genç mühendislerin yetişmesinde ve değişen teknolojiye göre kendilerini yenilemelerinde önemli görevler üstlenmektedir. Biz mühendislerimizden deprem bölgesi olan kentimizde en uygun, en sağlıklı evleri yapmalarını bekliyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum’’ ifadesini kullandı.

KOCAELİ’NİN YÜZÜ GÜLDÜ
KASİAD Başkanı Karaman ile yönetim kurulu üyeleri de, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. KASİAD yönetimi, Kocaeli’nde yaptıkları çalışmalarla ilgili Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi aktardı. Karaman ile yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sanayici ve iş adamlarımıza değer veriyoruz, kentin yararına olan çalışmalarında önlerini açıyoruz. Kocaeli’nde hem ticaretten, hem de çevreden vazgeçmeyeceğiz. Kocaeli, yaptığımız hizmetlerle bu dönem kendine geldi, yüzü güldü. Yaptığımız hizmetler halkımıza gurur veriyor, mutluluk sağlıyor. Yaptığımız hayal bile edilemeyecek hizmetlerle halkımıza moral veren eserler oluşturduk’’ şeklinde konuştu.

23 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR