İzmit MHP’de hedef 2014

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, yönetim kurulu toplantısı öncesi yaptığı açıklamada, hedeflerinin 2014 yılında yapılacak belediye başkanlığı seçiml...

BÜYÜT

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, yönetim kurulu toplantısı öncesi yaptığı açıklamada, hedeflerinin 2014 yılında yapılacak belediye başkanlığı seçimleri olduğunu söyledi. Ünlü, “100 bin oy hedefliyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İzmit İlçe Teşkilatı, önceki akşam hatalık olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesi MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü seçimlerle ilgili bir basın açıklaması yaptı. Aydın Ünlü, açıklamasında hedeflerinin 2014 belediye başkanlığı seçimleri olduğunu belirtti. Ünlü, 12 Haziran genel seçimlerini geride bıraktıklarını ve MHP İzmit İlçe Teşkilatı olarak 5.000 üye ve 25.000 oy olarak hedefe yaklaştıklarını belirtti. Ünlü, “2014 belediye seçimlerine çok profesyonel olarak çalışacak olan MHP teşkilatları, her partilisinden 4 oy isteyerek 100.000 oy hedefini koymuş ve bunu başarmak için bugünden itibaren çalışmalara başlatmıştır. İzmit’in kimsenin kalesi olmadığını 2014 yılında herkes görecek. Bu anlamda muhalefet yapmanın gereği çalışmalarımızı başlatıyoruz tüm İzmit kamuoyu bizleri takip etsin ve bize inansın. İzmit sahipsiz değil ve sahipsiz kalmayacak” dedi.

“ASIL BİZ ÖZÜR BEKLİYORUZ”
Ünlü konuşmasında belediye meclisinde Kültür Tepesi’yle ilgili yaşanan tartışmalara değinerek, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut’un siyasi konuşma gerçekleştirdiğini CHP’li Meclis Üyesi Şaban Sarıgülle’nin buna olan tepkisini doğru bulduğunu ifade etti. Ünlü mecliste İbrahim Bulut’un CHP’li meclis üyelerinden Kültür Tepesi açılışına katılmadıkları için özür beklediğini hatırlatarak, şunları kaydetti “İzmit’in tarihi sembolü Saat Kulesi ve Av Köşkü tarihi mekan olarak tescillenmiş ve bölgede bulunan Atatürk heykelinin önü reklam panolarıyla kapatılmıştır. Başkan Nevzat Doğan’a ve AKP’li meclis üyelerine soruyoruz. Kültür Tepesi reklamı yapıyoruz diye planlı, programlı, kasıtlı biçimde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün heykelinin önüne büyük reklam panoları koydunuz. E.5 kara yolundan görünmesini engelleyip, kasıtlı biçimde önünü kapatıp, suç işlediniz. Reklam panosu kaldırılmalı ve İzmit Belediyesi’nin temmuz ayı meclis toplantısında Başkan Nevzat Doğan ve AKP meclis üyelerinin Kocaeli halkından özür dilemeli” dedi.

22 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR