Hacı Halim Karslı Ortaokuluna 1500 yeni kitap

Yard. Doç Dr Elif Karagün danışmanlığında, Okul Müdürü Sabahat Çarıkçı Ulucutsoy’un işbirliği ile gerçekleştirilen Toplumsal Sorumluluk Projesi kapsa...

BÜYÜT

Yard. Doç Dr Elif Karagün danışmanlığında, Okul Müdürü Sabahat Çarıkçı Ulucutsoy’un işbirliği ile gerçekleştirilen Toplumsal Sorumluluk Projesi kapsamında, Kocaeli Üniversitesi’nde eğitim gören 20 öğrenci kitap toplama kampanyası başlattı ve topladıkları kitapları Hacı Halim Karslı Okuluna hediye etti. Okul kütüphanesini elbirliğiyle düzenleyen gençler, öğrencilere okuma sevgisini aşılamayı amaçlayan etkinlikler gerçekleştirdi.

 

Bu faaliyete Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri de etkinliğe destek verdi. Kütüphane hazırlanırken BESYO öğrencileri okul bahçesinde miniklere spor dallarını tanıttı, onlar ile oyunlar oynadı.

 

Etkinlik sonunda Okul Müdürü Sabahat Çarıkçı Ulucutsoy, Kocaeli Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanan bu sosyal sorumluluk projesinin içinde yer almaktan mutlu olduğunu dile getirdi, Yard. Doç. Dr. Elif Karagün’e, emeği geçen öğrencilere ve bağışçılara teşekkür etti.

26 Mayıs 2015 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR