Gölcük siyasi parti İlçe Başkanları: “Terör Türkiye’nin meselesidir”

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel’in davetiyle başlayan ilçedeki Siyasi Partilerin İlçe Başkanları’nın Gölcük için bir araya gelerek örnek teşk...

BÜYÜT

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel’in davetiyle başlayan ilçedeki Siyasi Partilerin İlçe Başkanları’nın Gölcük için bir araya gelerek örnek teşkil edecek bir ilke imza atmaları, Gölcük Belediyesi Aşiyan Tesisleri’nde 2’nci kez gerçekleştirildi
Gölcük Belediyesi Aşiyan Tesisleri’nde sabah kahvaltısında bir araya gelen AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, MHP Gölcük İlçe Başkanı Necati Erdurmuş, SP Gölcük İlçe Başkan Yardımcısı Necmi Dereli ve HAS Parti Gölcük İlçe Başkanı Hasan Üstüner, 2’nci kez bir araya gelmekten dolayı memnun olduklarını belirttiler.
TERÖRÜN SİYASETİ OLMAZ
Kahvaltı öncesinde İlçe Başkanları ortak olarak yaptıkları açıklamalarda terörün siyaseti olmayacağını, buna asla izin vermeyeceklerini belirttiler. AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, “Gölcük İlçe’deki Siyasi Partilerin ilçe Başkanları olarak her ay düzenli olarak bir araya gelme fikrimiz tüm İlçe Başkanları tarafından kabul edilmiş her ay bir Siyasi Parti İlçe Başkanı’nın ev sahipliğinde bu toplantılarımıza devam edeceğiz. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki yapmış olduğumuz bu hareket Türkiye genelinde de halkın görmek istediği bir tablodur. Ülkenin menfaatleri denilince hep birlikte bir araya gelinerek tek yumruk olunması herkesin arzusudur. Biz Gölcük’teki İlçe Başkanları olarak bunu başlattık umuyorum ki en güzel şekilde devam edecektir” ifadelerini kullandı.
BAŞKANLARDAN BİRLİK MESAJI
CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri konuyla ilgili olarak, “Gölcük’ün menfaatlerini gerektiren her konuda çözüm için var olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Bu örnek birliktelik Türkiye’de Genel Başkanlarımızın da yapmasının beklenildiği bir konudur. Umuyorum ki er geç buda olacaktır” dedi.
MHP Gölcük İlçe Başkanı Necati Erdurmuş ise, “Yapılan bu davet anlam olarak birçok güzel davranışın da habercisidir. Ülkenin menfaatleri, yaşadığımız kentin menfaatleri neyi gerektiriyorsa o yönde ortak bir çalışmada bir arada olmamızı çok anlamlı buluyorum. Ülkemiz çok önemli bir süreçten geçiyor, bu doğrultuda Anıtpark’ta başlattığımız imza kampanyasına destek hızla artıyor takriben 10 bin imzanın atılmasını bekliyoruz. Bu aynı zamanda Türkiye’ye verilen bir mesajdır” şeklinde konuştu.
SP Gölcük İlçe Başkan Yardımcısı Necmi Dereli, “Ülkemizin içinde bulunduğu terör konusunda düşüncelerimiz aynı, yaşadıklarımız aynı ise birlikte hareket etmemiz ve bizden beklentilerin olması doğru bir tespittir. Bu beklentilerin akabinde Türkiye’nin terör belasından kurtulması için ciddi, samimi olmalıyız” dedi.
HAS Parti Gölcük İlçe Başkanı Hasan Üstüner, “Gölcük için bir araya gelmemiz Türkiye için örnek teşkil etmesini temenni ediyorum. Bu organizasyonun Gölcük için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Terör konusu Türkiye’nin sorunudur buna duyarsız kalınması mümkün değildir. Bu konu her siyasi partiyi bağlar, çözümü için sağlıklı çalışmalar yapılması gerekir” ifadelerini kullandı.

28 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR