Yaylak: Recep ayında Recep’ten kurtulacağız

MHP’nin Yuvam Akarca’daki Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan İl Başkanı Celalettin Yaylak, “Allah bazı dönemlerde işaret verir, biz bu işar...

BÜYÜT

MHP’nin Yuvam Akarca’daki Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan İl Başkanı Celalettin Yaylak, “Allah bazı dönemlerde işaret verir, biz bu işareti gördük. Üç aylar içersinde üç hilalin mührünü basarak Recep ayında Recep’ten kurtulacağız” dedi.

MHP İl Teşkilatı önceki gün Yuvam Akarca bölgesindeki iş merkezine Seçim Koordinasyon Merkezi açtı. Partililerin büyük ilgi gösterdiği açılışta konuşan MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, “Bayrağımızın ve ülkemizin geçirdiği zor günlerde birbirimize destek olmalıyız” dedi. Yaylak, “Allah bazı dönemlerde işaret verir, biz bu işareti gördük. Üç aylar içersinde üç hilalin mührünü basarak Recep ayında Recep’ten kurtulacağız.” şeklinde konuştu.

SON SEÇİM OLACAK
Ülkücülerin herkes için onurlu bir yaşam düşündüğünü belirterek konuşmasına başlayan MHP Yuvam Akaraca Bölge Sorumlusu İlker Dikbasan da, “Ay-yıldızın gölgesinde yaşamak bizler için yeter.”dedi. Dikbasan, “Bozkurtlar memleketin her yerinde çalmadan, çırpmadan, başı dik olarak iktidara yürümekteyiz.”şeklinde konuştu. Diğer taraftan açılış öncesi konuşma yapan milletvekili adaylarından Ruhi Çavdar, dokuz yıl önceki AKP, bu ülke için ne yaptığını sordu. Çavdar, “AKP durmadan ileri demokrasi diyor. Bu ileri demokrasi ne demek, anayasamızdaki değişmeyecek dört maddenin değişmesi mi? Eğer tehlikenin farkına varmazsanız bu ülke deki girilen son seçim olacak.”dedi.

HESAP SORULACAK
MHP Kocaeli milletvekili aday adaylarından Kemal Köse ise yaptığı konuşmasında dinleyenleri coştururken büyük alkış aldı. Köse, “Elimizde Türk bayrağı ile Van sokaklarında yürüdüğümüz için dayak yiyoruz. Hakkari’de Başbakan kepenk kapatıldı diye çıldırıyor. Bu kepenkler senin yüzünden kapandı. Başbakan sen yaptıklarından çıldırırken, bizler bu ülke bayrağı ve vatan aşkı ile çıldırıyoruz. AKP kasetlerle bel altı siyaset yapamaya devam ediyor. Bunları yapanlardan yaratan Mevlam, hepsinden bir bir hesap soracak” dedi. MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Filiz Kıymaz da yaptığı konuşmada, “Türkiye sınırları içersinde yaşamak istemeyen bu ülkeden faydalanmasın. Bu ülkenin MHP’ye ihtiyacı var ”dedi.

TOKAT ATACAĞIZ
12 Hazirandan sonra süreçte ülkemiz ve devletimiz için MHP destek istediklerini belirten MHP Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Çakıcı konuşmasında, çocuklarımızın geleceğini sandıkta oy olarak kullanacaklarını belirtti. Çakıcı, “Bizler MHP ülkü ocakları olarak, şerefsiz siyasetçilere 13 Haziran sabahı tokat gibi vatandaşın oyları ile yaptıklarının yüzlerine vuracağız.” ifadesini kullandı.

KURTELE KESTİLER
Törene katılan MHP Kocaeli milletvekili adayları Ruhi Çavdar, Filiz Kıymaz, Rıza Ağdağ, MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, MHP Kocaeli Milletvekili aday adayları Aygutşat Selçuk, Zekai Kahyaoğlu, Kemal Köse, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Şükran Güloğlu, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı kurdeleyi birlikte kesti.

25 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR