AK Gençler yatırımları gezdi

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları’nın, yapılan yatırımları göstermek ve bunlar hakkında teşkilat mensuplarını bilgilendirmek için düzenlemiş olduğu yat...

BÜYÜT

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları’nın, yapılan yatırımları göstermek ve bunlar hakkında teşkilat mensuplarını bilgilendirmek için düzenlemiş olduğu yatırımlar gezisine 3 ilçenin Gençlik Kolları Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve il gençlik kollarından üç yönetici katıldı.

Sabah 09:30 da Antikkapı’da buluşan AK Gençler, güzel bir sabah kahvaltısının ardından İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın yaptığı kısa bilgilendirme konuşmasını dinledi. Doğan konuşmasında; AK Gençlerin yapılan yatırımlardan haberdar olmasını ve bunları vatandaşa anlatmalarını istedi. Bunun aynı zamanda teşkilatçılığın görevlerinden biri olduğunu dile getirdi. AK Gençlere siyasete iyi ki erken yaşlarda girdiklerini söyleyen Doğan, kesinlikle bırakmamalarını önerdi. AK Gençlere Gölkay’dan, cephanelik spor kompleksine, kültür tepesinden, Cepsin’lere, Muhtar hizmet masasından, çocuk hakları masasına, Speaking Kafe’den yeni yapılacak olan Kadın Sosyal Yaşam merkezine kadar birçok hizmetten bahsetti. Ayrıca Speaking Cafe’de dünyada İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olan İspanyolca’nın da konuşulacağının müjdesini verdi. Doğan gidilecek yerler hakkında da bilgi verdikten sonra Antikkapı’dan ayrıldı.

ELGİN GENÇLERE REHBERLİK YAPTI
AK Gençler kahvaltının ardından otobüslerle ilk durak olan Gölkaypark’a gitti. İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Elgin, Gölkay hakkında AK Gençleri bilgilendirdi. Buradan Cephanelik Spor Kompleksine geçildi. Gençler yeşil sahayı görünce dayanamadı ve bulundukları süreyi penaltı vuruşu yaparak değerlendirdi. Bayanlar da bu sırada boş durmadı ve voleybol oynadı. Buradan sonra Kültür Tepesine geçildi. Gençler Kültür Tepesinden sonra Sekapark’ta bulunan İmre Thököly anı evi, Mevlana evi ve buradan da Eşme sahil parkına geçtiler.

MUTLU AYRILDILAR
Son olarak Eşme Göl Kafe’de duraklayan üç ilçenin gençleri, burada ikram edilen çay ve kuru pastaları yerken aynı zamanda sohbet edip kaynaştılar. İzmit Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, Kandıra Gençlik Kolları Başkanı Murat Ölmez ve Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Mete Aydın programı düzenleyen İl Gençlik Kolları adına gelen yöneticilere teşekkürlerini iletti ve bu gezilerin bir kereye mahsus olmamasını, devamlılığının gerekli olduğunu söylediler.

17 Ocak 2012 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR