Kullarspor’dan başkent çıkarması

Kulüp Başkanı Fahri Altıntaş, yaklaşık 2 yıldır “Başiskele İlçesi, Kullarspor Kulübü Gençlik Eğitim ve Spor Merkezi Projesi” ile ilgili hazırlık yapt...

Kulüp Başkanı Fahri Altıntaş, yaklaşık 2 yıldır “Başiskele İlçesi, Kullarspor Kulübü Gençlik Eğitim ve Spor Merkezi Projesi” ile ilgili hazırlık yaptıklarını belirterek Ankara ziyareti ile ilgili olarak “Kullarspor Kulübümüz, 1975 yılından itibaren ülkemiz ve milletimize faydalı, sağlıklı, ahlaklı, milli ve manevi değerlere bağlı bir gençlik yetiştirme ideali çerçevesinde Kocaelimizde sosyal ve sportif faaliyetlerini devam ettirmektedir. Kulübümüz ve Kocaeli’de spora ve sporcuya hizmet edecek çok önemli ve değerli bir proje olarak kulübümüzce hayata geçirilmek istenmektedir” dedi.

 

HÜSEYİN AYAZ, MURAT AYDIN VE MUZAFFER ÇİNTİMAR’DAN PROJEMİZE DESTEK

Altıntaş sözlerini şöyle sürdürdü: “Projemiz ile ilgili öncelikle Başiskele Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Ayaz’a sunum yaptık ve Başkan Hüseyin Ayaz; projenin gençliğe hizmet noktasında Başiskele İlçemize değer katacağını ve Başiskele Belediyesi olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı ile beraber projeye destek vereceğini belirtti. Kullarspor Yönetim Kurulu olarak Başkan Hüseyin Ayaz’a desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.  Daha sonra KASKFBaşkanı Sayın Murat Aydın ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Muzaffer Çintimar’ı mevcut tesislerimize davet ettik ve proje sunumunu yaptık. Projemizle özel olarak ilgilenen KASKF Başkanı Murat Aydın, projemizi beğenerek uygun mütalaa yazısını Gençlik ve Spor Bakanlığımıza gönderen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’a desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

 

ANKARA’DA ÇOK SICAK KARŞILANDIK

Kullarspor Yönetim Kurulu olarak önceki gün, projemize destek arayışları çerçevesinde Türkiye Büyük Millet Meclisimize gittik ve Kocaeli Milletvekillerimiz ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızda bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Projemizin sunumunu yapma imkanı bulduğumuz, aynı zamanda beğeni ve destek taahhütlerini aldığımız vekillerimizden Sayın Sami Çakır, Sayın İlyas Şeker, Sayın Zeki Aygün, Sayın Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sayın Cemil Yaman, Sayın Mehmet Akif Yılmaz ve Sayın Bakanımız Fikri Işık’ın Danışmanı Yahya Coşkun’a, Yönetim Kurulumuza gösterdikleri ilgi ve hürmetten dolayı teşekkür ediyoruz”.

04 Mayıs 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR