Muhasebecilerden yeni yönetime destek

Dernek yönetimi ve üyeler, ayrıca eski yönetimin olağanüstü genel kurul çağrısını da kabul etmediklerini söyledi.   Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müş...

BÜYÜT

Dernek yönetimi ve üyeler, ayrıca eski yönetimin olağanüstü genel kurul çağrısını da kabul etmediklerini söyledi.

 

Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği İstişare Kurulu Antikkapı’da toplandı. Toplantıda dernek olarak Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nın (KSMMMO) yeni yönetimine destek verilmesi kararı çıktı. Odanın yeni yönetim süreci ve bayramlaşma programlarının ele alındığı toplantıya derneğin yönetim ve istişare kurulu üyelerinin yanında oda yöneticilerinden Kemal Demir ve Bedri Keskin ile Denetleme Kurulu üyesi Musa Özcan katıldı.

 

KARŞILIKLI SUÇ DUYURUSU VAR

Oda sekreteri olan Kemal Demir, yeni icra kurulunun uyumlu bir şekilde çalıştığını dile getirdi. Muhasip Bedri Keskin de, yeni yönetime karşı suç duyurusunda bulunup, idari yargıda iptal ve yürütmeyi durdurma davası açan Ender Şenol ve ekibine karşı gerekli savunmaları verdiklerini, kendilerinin de Ender Şenol ve Atilla Güngör hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

 

YENİ YÖNETİM DESTEK

Toplantıya katılan muhasebeciler, yeni yönetim süreci ve olağanüstü genel kurul toplanması talebi hakkında değerlendirmelerde bulundular. İstişare sonucunda olağanüstü genel kurul talebinin kabul edilemeyeceği, bu açıdan mevcut yeni yönetim kurulunu desteklediklerini dile getirdi. Bu arada KSMMMO’daki bayramlaşma töreninin 11.30-13.00 saatleri arasında gerçekleşeceği bildirildi. Dernek başkanı Hamit Akbulut, toplantıya katılan meslektaşlarına teşekkür etti.

01 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR