“Önemli olan hoş bir seda bırakmak”

      İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,  Konya Çamlıcalılar Dernek üyeleriyle bir araya geldi. Tüysüzler Mahallesi’ndeki seçim irtibat bürosund...

BÜYÜT

 

 

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,  Konya Çamlıcalılar Dernek üyeleriyle bir araya geldi. Tüysüzler Mahallesi’ndeki seçim irtibat bürosundaki buluşmaya, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, AKP İlçe yöneticisi Ergün Karagöz ve çok sayıda vatandaş katıldı. Evsahibi Konya Çumralılar Dernek Başkanı Abdullah Yıldız yaptığı hizmetlerden dolayı Doğan’a teşekkür ederek her zaman destekçisi olduklarını söyledi.

 

“EN ÇOK YATIRIM YAPILAN YER”

Başkan Doğan “İzmit Belediyesi hizmet eden örnek projeler üreten bir belediye haline geldi. Her mahallede mutlaka bir iş yapılmıştır. 5 yıl önce buraya geldiğimizde bize hizmet alamamanın sıkıntısı anlatılmıştı. Adeta sizlerin bir belediye meclis üyesi gibi gece yarılarına kadar çalışarak birçok hizmet yaptık. Nüfusuna göre belki de İzmit’in en çok yatırım yapılan yeri Tüysüzler Mahallesi olmuştur. Yeşil alanlar, mahalle konağı, spor kulübü,  yollar bunlardan bir kaçıdır. Tüysüzlere bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

“HARAMI HELALİ BİLEN

DÜRÜST YÖNETİCİLER”

Doğan, çalışmaktan yorulmadığını da anlatarak “Sabah 5.30’da kalkıyor ve gece yarılarına kadar sizlere hizmet için çalışıyorum. Hepimiz bu dünyadan ölüp gideceğiz. Geriye hoş bir seda bir de yaptığınız iyilikler kalır. Bizlerin tek gayesi sizleri mutlu edecek işler yapmak. Bir Allah razı olsun denilsin bizim için yeter. Başkaları bu makamları neden istiyor bilmem. Allah haramı helali ayırt eden dürüst yöneticiler nasip etsin. Yoksa faturayı çocuklarımızın torunlarının torunları ödüyor” şeklinde konuştu.

08 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR