Bülent Gökmen yeniden başkan

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Kocaeli Şubesi’nin olağanüstü kongresi dün Otel Asya’da yapıldı. Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Bülent...

BÜYÜT

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Kocaeli Şubesi’nin olağanüstü kongresi dün Otel Asya’da yapıldı. Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Bülent Gökmen, güveni tazeledi.

Sağlık-İş Genel Merkezi tarafından taşeron işçileri örgütlemesi nedeniyle dava açılan Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Kocaeli Şubesi, olağanüstü kongresini dün Otel Asya’da gerçekleştirdi. Sağlık-Sen Genel Merkezi’nin davayı kazanmasının ardından işçilerin üyelikleri düşmüş ve şubenin olağanüstü kongre yapması zorunlu hale gelmişti. 350 üyesi bulunan sendikanın kongresine tek aday olarak giren mevcut başkan Bülent Gökmen, yeniden göreve seçilerek güven tazeledi.

İŞÇİLERİN YANINDAYIZ
Kongreye, Genel Başkan Yardımcısı Halit Kayalı, Hizmet-İş 2 Nolu Şube Başkanı İrfan Gün, 1 Nolu Şube Başkanı İdris Ersoy ve sendika üyeleri katıldı. İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrenin divan başkanlığını Hasan Öztürk, yardımcılıkları Ali Tepeci ve Halit Kayalı, katiplikleri ise Veysel Öztürk, ve Süleyman Turgut üstlendi. Kongrede kısa bir konuşma yapan Gökmen, “Kurulduğumuz 1961 yılından bu yana işçi arkadaşlarımızın yanında olduk ve şimdi de yanlarında oluyoruz” dedi.

06 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR