KARSED’den değerlendirme toplantısı

KARSED geçtiğimiz gün Kale Koleji’nde değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıya dernek yöneticileri ile çok sayıda üye katıldı.Kartepe Sosyal Etkileş...

BÜYÜT

KARSED geçtiğimiz gün Kale Koleji’nde değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantıya dernek yöneticileri ile çok sayıda üye katıldı.

Kartepe Sosyal Etkileşim Derneği (KARSED) kuruluşundan bugüne yaptığı çalışmaları değerlendirmek amacıyla Kale Koleji’nde toplandı. Toplantıda dernek yönetim kurulu üyelerinden Bülent Çakır, Hasan Meral, Hasan Başaran, Şener Meral, Genç Kartepeliler Derneği Başkanı Murat Yıldız, Genç Kartepe Dergisi Editörü Hasan Altınkaya, Kent Konut Müdür Yardımcısı Hasan Başara, Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Bilgisayar Mühendisi Hüseyin Çit, Kartepe Kaymakamlığı Arge Sorulusu Şener Meral, Pirelli Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Özden, Çelik Halat Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Yılmaz, Kartepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Arif Sağlam, Kale Koleji Müdür Bahir Azak ve yöneticiler hazır bulundu.

KALE KOLEJİ’NE TEŞEKKÜR
İlk olarak okul gezildi ve okul hakkında bilgi verildi. Dernek yönetim kurulu üyesi Bülent Çakır açıldığından bu güne kadar yapılan çalışmalar hakkında üyelere bilgi verdi. Çakır, KARSED olarak, “Yetiştirme kursları, 25 ilköğretim öğrencisi için hafta içi ders programı, 75 lise öğrencisi için matematik geometri kursu, konferanslar, İstanbul gezisi, M. Akif anma programı, sinema, tiyatro etkinliği, Ramazan yardımı, liselere kitap yardımı“ etkinliklerini gerçekleştirdiklerini ifade etti. Önümüzdeki yıl için çok önemli projeler hazırladıklarını söyleyen Bülent Çakır, KARSED olarak çalışmalarının devam edeceğini belirterek, bu toplantı için kapılarını açan Kale Koleji yetkililerine teşekkür etti.

09 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR