Yeşilkent Semt Konağı, açılış için hazır

Semt konaklarının mahalle içerisinde birlik, beraberlik, kaynaşma ve dayanışmayı artırdığı gibi komşuluk ilişkilerini de güçlendireceğinin altını çize...

BÜYÜT

Semt konaklarının mahalle içerisinde birlik, beraberlik, kaynaşma ve dayanışmayı artırdığı gibi komşuluk ilişkilerini de güçlendireceğinin altını çizen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz eğitimden sağlığa, kültürel etkinliklerden sosyal faaliyetlere kadar birçok etkinliğin ücretsiz olarak mahalle halkının hizmetinde olacağını söyledi.

 

Yeşilkent Mahallesi Manzara Park içerisinde yer alan kafeteryayı yaptığı düzenleme sonrasında mahalle sakinlerinin etkin bir şekilde faydalanabileceği semt konağı ve sosyal yaşam merkezine dönüştüren Başiskele Belediyesi mahalle halkına yönelik yapılan anketler sonucunda öne çıkan talepleri değerlendirerek sanatsal ve kişisel eğitim seminerleri ile ilgili istekler üzerine programlar hazırlayacak.

 

Yeşilkent Mahallesi Manzara Park içerisinde tadilatı gerçekleştirilen iki katlı binayı köy konağı şeklinde tasarlayan Destek Hizmetler Müdürlüğü ekipleri çevre düzenlemesini tamamladığı Semt Konağı ve Sosyal Yaşam Merkezi'nde son hazırlıkları yapıyor. 

16 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR