MHP Başiskele’ye Günaydın atanıyor

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında basın açıklaması düzenledi. Milli Eğitim’de yaşanan usulsüzlükleri ve yandaş sendikacılık konusunda...

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında basın açıklaması düzenledi. Milli Eğitim’de yaşanan usulsüzlükleri ve yandaş sendikacılık konusunda açıklamalar yapan Ünlü son zamanlarda eğitimde yaşanan usulsüzlükleri hatırlatarak, “Yandaşlığın böylesine, ahlakın, adaletin, vicdanın, inancın ve eğitimin böylesine yazıklar olsun” dedi. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Ünlü Başiskele ilçe teşkilatı yönetiminin başına parti üyesi Serkan Günaydın’ın getirileceğini söyledi.

 

VALİ’Yİ GÖREVE DAVET ETTİ

Konuşmasında MEB’de yaşanan usulsüzlüklerin hat safhaya ulaştığını öte yandan yandaş sendikacılığında sabırları zorladığını belirten Ünlü, “Milli Eğitimi yandaş eğitime dönüştürenlere, iktidar gücünü adeta bir sopa gibi paralel bir sendika eliyle kamu çalışanlarına zulüm için sarf edenlere ve bu şehrin ağır sorumluluğunu bir vebal olarak omuzlarında ve vicdanında taşımakla yükümlü olan Sayın Valimizi bu konuda bir çözüm bulmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

 

‘HAK ETTİĞİ DEĞERİ VERECEK’

İlçe yönetimleri ile yapılan görüşmeleri ve ziyaretleri değerlendiren Ünlü, “İlçe teşkilatları gündemi takip eden arkadaşlarımızın olması bizleri seviniyor. Birkaç ay sonra Türkiye’nin gündemine oturacak. MHP’ye herkes hak ettiği değeri görecek. MHP’nin haklılığı devlet politikası ve devleti için yaptıklarını halk ödüllendirecek ve hak ettiği değeri verecek” dedi.

 

‘BİR PROJENİN ALT YAPISI’

Konuşmasında 28 Şubat dönemine dair değerlendirmelerde de bulunan Ünlü, “Bugün 28 Şubat bir projenin alt yapısı idi. Ama yaşanan sürece baktığımız o gün söylenenler ve yaşananlara baktığımız da bugün söylenenlere ve yaşananlarla aynı doğrultudadır. Türkiye bir yerlere çekilmek isteniyor.  Başkanlık sistemi tartışmaları ile halkın kafasını karıştırmak isteyenler MHP’yi karşılarında bulacaklar” şeklinde konuştu.

 

‘SERKAN GÜNAYDIN İSMİ GENEL MERKEZ’DE’

İzmit İlçe Yönetiminin belirlenmesinin ardından MHP Başiskele ilçe yönetiminin akıbetinin ne olacağını konusunda da açıklamalarda bulunan Ünlü, “Başiskele İlçe yönetimimiz çok yakın zamanda yeni yönetimi ile çalışmalarına başlayacaktır. Mevcut ilçe yönetiminde ilçe sekreteri olarak görev yapan Serkan Günaydın’ın ismini ilçe başkanlığı için Genel Merkez’ bildirdik. Şimdi Genel Merkez’in taktirini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

SÜRPRİZ OLMADI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ’ın istifası hakkında Ünlü “Gelmesi de gitmesi de sürpriz olmamıştır. İstifası kendisinin bileceği bir durumdur. MHP içerisinde yaşanan süreçte ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıkacaktır. MHP içerisinde teşkilat mensuplarını Genel Başkanımız Bahçeli’yi iyi anlamaları gerekiyor. Liderimiz tarafından sürecin nereye doğru götürülmek istendiği anlatılmaktadır” şeklinde konuştu. Serkan BORLAK  

29 Şubat 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

MEHMET - İLÇE SEKRETERİ MUSTAFA BAŞARANDIR DUYRULUR YÖNETİM DENDE 15 KİŞİ HENÜZ İSTİFA ETMEMİŞTİR.

Yanıtla . 0Beğen 29 Şubat 14:45
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR