Türk Pirelli “Kalite Haftası”nı kutluyor

Dünya çapındaki 28 Pirelli fabrikaları ile eşzamanlı olarak kutlanan kalite haftasında  fabrika yönetici ve çalışanları belirlenen etkinliklere katıl...

Dünya çapındaki 28 Pirelli fabrikaları ile eşzamanlı olarak kutlanan kalite haftasında  fabrika yönetici ve çalışanları belirlenen etkinliklere katılacak. Fabrika yemekhanesinde yapılan açılış töreninde  Pirelli Dünya Kamyon Fabrikaları Direktörü Mario Naldini, Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız ve Kalite Direktörü Bahadır Özer  yaptıkları konuşmalarda kalitenin  önemini belirttiler. Kaliteden asla ödün verilemeyeceği, dünya ve iç pazar rekabetinde en büyük güçlerinin kalite olduğunu vurguladılar.


İTALYAN KONUKLAR

Türk Pirelli Fabrikası’nda başlayan Kalite Haftası etkiliğinin açılışına  İtalya’dan gelen Pirelli Dünya Kamyon Fabrikaları Direktörü Mario Naldini, Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız, Kalite Direktörü Bahadır Özer, AR-GE  Direktörü Mauro  Soatto, Kalite Müdürü Hakan Akkuş, Kamyon Kalite Müdürü Nail Güntut, Kamyon Üretim Müdürü Ahmet Oruç, İş Güvenliği Müdürü Can Alataş, Fabrika Bakım Müdürü Nuri Erdoğdu, AR-GE  Müdürü Sabit Karayel, kısım şef ve asistanları, Lastik İş işyeri  baştemsilcisi Murat Hacı, işyeri temsilcileri ve fabrika gündüz çalışanları katıldı.


YARIŞMA YAPILACAK

Kalite Haftası’nda Türk Pirelli Fabrikası çalışanlarının kalite konusunda bildikleri konular pekiştirilecek, yaptığı işin bir sonraki aşamasını  gözlemleyecek, ayrıca  kısımlar birbirini ziyaret edecek arkadaşlarının yaptıkları işleri görecekler. Formula 1 yarış arabası ile pit stop’ta en çabuk lastik sökme-takma yarışması yapılacak, 4 gün içinde en iyi dereceyi elde edenlere ödül takdim edilecek.

 

ÖDÜL VERİLECEK

Kurulan standlarda  tüm çalışanlar öneri verebilecek  ve son gün dereceye girenler ödüllendirilecek.Kalite çalışanları Pirelli’den lastik alan otomobil fabrikalarını ziyaret edecek.Belirlenen illerde ise bayi denetimleri ve lastik bilgilendirmeleri gerçekleştirilecek.Ayrıca bazı önemli konuklarda fabrikayı ziyaret edecek.Türk Pirelli,otomobil, kamyon-otobüs, motorsport ve Formula 1 lastiklerini  aynı çatı altında yapan en büyük lastik fabrikası konumunda.

10 Kasım 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR