‘’Kocaeli vekilleri uyuyor mu?’’

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serhat Duyar Bosna Hersek ziyareti sonrası ilk basın açıklamasını yaptı. Duyar, Kocaeli milletvekillerine yüklendi.Bos...

BÜYÜT

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serhat Duyar Bosna Hersek ziyareti sonrası ilk basın açıklamasını yaptı. Duyar, Kocaeli milletvekillerine yüklendi.

Bosna ziyaretinden dönen BBP İl Başkanı Serhat Duyar, il binasında toplantısı düzenledi. Duyar yaptığı basın açıklamasında,’’ Kocaeli’deki hiçbir yönetici Kocaeli’ye çağ atlatacak hiçbir yatırım yapmamışlardır.’’ dedi.

HAVA ALANI İŞLETEMEMEK YÖNETİCİLERİN BASİRETSİZLİĞİ
Seferleri iptal edilen Cengiz Topel Hava Alanı’yla alakalı eleştirilerde bulunan Duyar, ‘’ Kocaeli’de bir hava alanı işletememek yöneticilerin basiretsizliğidir. Kocaeli hava alanında aktif olması gereken bir şehir. Etrafında Sakarya, Düzce, Yalova var. İnsanlar Atatürk Hava Alanı’na gitmektense buraya gelirler. Avrupa’nın en fakir ülkeleri olarak bilinen yerlerde bile raylı sistem varken bizde yok. Kocaeli’de raylı sistem ve hava alanı olayını halletmeden Büyük Şehir Belediye Başkanı’nın halkın karşısına ben adayım diye çıkmaması lazım.

“VEKİLLER UYUYOR MU?’’
Kocaeli’de ki milletvekilleri uyuyor mu ?diyen Duyar, ‘’ CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç geçtiğimiz günlerde Tüpraş’ın, ücretli mi ya da ücretsiz mi bir şekilde Sapanca Gölü’nden su çekmesine ilişkin bir bilgi olmaması üzerine Tüpraş, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Orman Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu hakkında Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Bu konuyu partimiz olarak bizde gündeme getirdik. Ama bu konu bir Kocaeli milletvekili tarafından değil, Sakarya Milletvekili tarafından dile getirildi. Bu da akıllara şunu getiriyor. Kocaeli milletvekilleri uyuyor mu da bu kentin sorunlarını Sakarya Milletvekili akla getiriyor diye düşünmeden edemiyoruz. Buradan Sakarya Millet Vekili’ne teşekkür ediyorum.’’ dedi.

12 Temmuz 2013 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR