Antikkapı’ya Gıda Güvenliğinde Tam not

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antikkapı AŞ gıda güvenliği konusunda aldığı belgelerle kalitesini ortaya koyuyor ve aldığı belgelerin s...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antikkapı AŞ gıda güvenliği konusunda aldığı belgelerle kalitesini ortaya koyuyor ve aldığı belgelerin süresini uzatıyor. Antikkapı AŞ, denetim sürecini başarıyla tamamlayarak ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini de Mart 2015 tarihine kadar yeniledi.

MART 2015 TARİHİNE KADAR
Antikkapı AŞ, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesinin yenilenmesi amacıyla, uluslararası belgelendirme kuruluşu olan KASCERT’in danışmanı Manisa Celal Bayar Üniversitesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Kemal Seçkin tarafından dış denetimi gerçekleştirildi. Denetimde başarılı bulunan Antikkapı’ya Mart 2015 tarihine kadar bu belgeye sahip oma hakkı verildi.

BİR DENETLEME DE NİSAN’DA
Antikkapı AŞ sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgeleriyle ilgili bu yılın nisan ayında denetlenecek.

KALİTE YOLCULUĞU 2006’DA BAŞLADI
Antikkapı A.Ş. kalite serüvenine 2006 yılında, tüm dünya tarafından kabul görmüş ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazanarak başladı. 2009 yılında ise HACCP belgesinden ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi'ne geçiş yaptı.

SAYILI FİRMALARIN SAHİP OLDUĞU BELGELER
Tüm personelin özverili çalışmalarıyla sürekli gelişme ve iyileştirmeyi ilke edinen Antikkapı AŞ, uluslararası yönetim sistemi standartlarına uyumda hedeflerini yüksek tutarak 2010 yılından itibaren başlattığı çalışmaları 2011 yılında tamamladı. Alanında sayılı firmanın sahip olduğu ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine layık görüldü.

12 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR