Pehlivan “Biz Birlikte Körfez’iz”

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, ilçedeki STK başkan, yönetici ve üyeleriyle buluştuğu yemekteKörfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile Ayşe h...

BÜYÜT


Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, ilçedeki STK başkan, yönetici ve üyeleriyle buluştuğu yemekte

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile Ayşe hanımın ev sahipliği yaptığı Körfez Belediyesi Yarımca Kültür Merkezinde düzenlenen yemeğe Körfez’deki Sivil Toplum Kuruluşlarında (STK) yer alan yaklaşık iki bin kişi katıldı. Yemek sonrası Körfez’deki dokuz yıllık süreçte yaşanan değişimin anlatıldığı tanıtım filmini katılımcılar izledi.

BİRLİK VE BERABERLİK
Konuşmasında Yunus Emre’nin ‘Bir Kez Gönül Yıktın İse’ adlı şiirini okuyan Başkan Pehlivan görevde bulunduğu sürece kimseyi kırmadığını, incitmediğini, üstadının Yunus Emre olduğunu söyledi. “Görevde bulunduğum dokuz yıl içerisinde, insanlarla çok güzel bir gönül bağı kurdum. Sivil toplum kuruluşlarıyla birlik içerisinde oldum. Körfez’i birlikte yönettik ve birlikte Körfez olduk. Dokuz yıllık zaman diliminde önemli bir huzursuzluk, çatışma, çekişme yaşanmadı. Bu birlik ve beraberliğimizi bundan sonrada sürdüreceğimize yürekten inanıyorum” diye konuştu.

“USTALIK DÖNEMİNE TALİBİM”
Çıraklık ve kalfalık dönemini bitirdiğini belirten Başkan Pehlivan ustalık dönemine talip olduğunu ve yeni dönemde daha farklı projelere imza atmak istediğini söyledi. Pehlivan “Belediye Başkanlığı görevine geldiğimde, parti rozetimi çıkardım. Herkese eşit ve adil davrandım. Benim ve ekibimin hizmetlerinden memnun iseniz, bir dönem daha sizlerin oylarına talibim” dedi.

08 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR