KASKF atağa kalktı

        ANTALYA TOPLANTISI MASAYA YATIRILDI Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri önceki akşam bir toplantı yaptı. Toplantı...

BÜYÜT

 

 

 

 

ANTALYA TOPLANTISI

MASAYA YATIRILDI

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri önceki akşam bir toplantı yaptı. Toplantıya federasyon genel başkanı Murat Aydın başkanlık etti. Kurumun haftalık ve aylık çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıda göreve yeni seçilen belediye başkanlarına yapılan ziyaretler ile Antalya’da yapılan 1. Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın değerlendirmesi ve kulüplerin geri bildirimleri konuşuldu.

 

BELEDİYE ZİYARETLERİ

AKSAMADAN SÜRECEK

 

Kocaeli ASKF Genel Başkanı Murat Aydın, “Başkanlar Kurulu Toplantısı’nı ve yeni belediye başkanlarına yaptığımız ziyaretleri değerlendirdik. Ziyaretlerimizi o ilçelerdeki kulüp başkanlarıyla gerçekleştiriyoruz. Gölcük Belediye Başkanımızla başladık. Yeni tesisleşmeler ve sporumuzu en üst seviyeye çıkaracak organizasyonlar noktasında konuştuk. Ardından Körfez Belediye Başkanını ziyaret ettik. Samimi davrandı. Kendisi ilçedeki amatör spor kulüplerinin sorunlarını bildiğini, bundan sonraki 5 yıl içinde ortak çalışmayla bu sorunları gidermek için planlı ve programlı çalışma noktasında federasyonumuzla hareket edeceğini söyledi. Ardından Karamürsel, Derince ve Kandıra Belediyesi ziyaretlerimiz oldu” dedi.

 

KULÜPLERİN YORUMU

Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın da değerlendirmesini yaptıklarını kaydeden Aydın, “Yönetici arkadaşlarımız kulüp başkanlarının memnuniyetini ve orada aldıkları bilgilerin ne kadar verimli olduğunu anlattı. Ayrıca kulüp başkanlarımızın sürenin kısa olduğunu, buna rağmen önemli bilgiler verildiği yorumunu iletti. Diğer branş çalışmalarının sporcu ve ailelerine neler kazandıracağı, ASKF’nin nasıl büyüdüğü, sevgi üzerine kurulu sunumun takdir topladığını da bizlerle paylaştı. Kulüplerin bir arada olması, iyi diyalog kurmaları, sonrasında iyi dostlukların başlaması, Centilmenlik Andı’nın hep birlikte okunup imzalanması ve bunun korunması noktasında çalışmalar yapılmasının önemli olduğu görüşlerini bir kez daha anlattı” değerlendirmesinde bulundu.

 

SIRADA GENÇLİK VAR

Toplantıda bundan sonraki süreçte ortaya koyacakları çalışmaları, planlamaları ve amatör spor kulüplerine yapacakları katkıları da konuşma imkanı bulduklarını belirten Murat Aydın, “İnşallah daha faydalı çalışmalar yapacağız. Gençlik festivali hazırlıklarına da başladık, yetiştirebilirsek önemli bir organizasyona daha imza atmayı planlıyoruz. Kentimizdeki tüm gençliğin ve sporun içinde bulunanların katıldığı kapsamlı etkinlikler olacak. Orada da dostluk ve kardeşliği ön plana çıkarmayı planlıyoruz. Herkesin bir arada eğlenebileceği bir ortam kurmayı düşünüyoruz. İnşallah herkesin desteğiyle hayata geçiririz” açıklamasında bulundu.

09 Mayıs 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR