Doğan’ın özel konukları

AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ve Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı ziyaret ettiler. Başkan Doğan’ın mak...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ve Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı ziyaret ettiler. Başkan Doğan’ın makamındaki ziyaret oldukça samimi bir ortamdaki gerçekleşti.

 

“BAŞARILI BİR ARKADAŞIMIZ”

Doğan’ın milletvekili olduğu 22. dönemde birlikte çalıştığı AKP Şanlıurfa Milletvekili Akman ziyarette yaptığı konuşmada, “Başkan Doğan, milletvekilliği döneminde de çok çalışkan bir arkadaşımızdı. Şimdi de ülkemizin en önemli yerlerinden İzmit’teki başarılı çalışmalar yapması bizleri gururlandırıyor” dedi.

 

“BİRLİĞİMİZİ BOZDURMAYACAĞIZ”

Başkan Doğan, ziyaretler için milletvekillerine teşekkür ederek, amaçlarının ülke ekonomisine ve istikrarına katkı sağlamak olduğunu söyledi. Doğan, son günlerdeki sıkıntılarla ilgili olarak da, “Urfa gibi istikrarlı, huzurlu ve güvenli olan bir yerinde bu tür olayların olması manidardır. Hedef ülkedeki istikrarın, birlik ve beraberliğin bozulmasıdır. Ne zaman ülkemiz güçlenmeye başlasa bu tür oyunlar artıyor” dedi.

 

MARKA ŞEHİRLER YARIŞIYOR

Yerelde yaptıkları projelerle ülkenin geleceğine katkı sağlamaya çalıştıklarını da söyleyen Doğan, “Bizler görevimiz yapıyoruz, ancak ülkemizin geleceğini, birliğini ve beraberliğini de düşünmek zorundayız. Örnek bir belediyecilik yapıyoruz. Ülkeler yarışında marka şehirler yarışıyor. Bunda da en büyük etkiyi belediyeler, özel şirketler yapıyor. Bunun bilinciyle İzmit’imizi Türkiye’nin cazibe merkezi olup dünyanın tanıdığı bir yer olması için yönetiyoruz. 6 yıl önce Yeni Bir İzmit sloganıyla yola çıkmıştık. Bugün de, Yeni Türkiye vizyonuna göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

 

“DOĞAN, BİZLERİ GURURLANDIRIYOR”

Zaman zaman Başkan Doğan’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduklarını söyleyen konuk vekil Akman da, “Ülkemizin hatırı sayılır ilçelerinden birisinin belediye başkanı olması, başarılı çalışmalar yapması bizleri gururlandırıyor. Ülkemizin de içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan bir an önce kurtulmasını temenni ediyorum. Saat farkıyla bir eylem görmeye başladık. Türkiye’nin üzerinde oyun oynamak isteyenler başarılı olamazlar” dedi. 

 

“MÜSLÜMANLAR UYANACAK”

AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün de ortak amaçlarının millete hizmet etmek olduğunu ifade ederek, “Bir seçim geçirdik. Oluşacak yapının bir an önce oluşması ve vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda hizmet etme çalışmalarımız devam ediyor. Bu arada dünyada ve Türkiye’de son derece istenmeyen hadiseler yaşanıyor. Bunların sebebini gayet iyi biliyoruz. Müslümanlar bölgenin sorunlarını mutlaka çözecektir. Akan kanlar inşallah Müslümanların uyanışına sebep olur” şeklinde konuştu.

27 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR