Uzaylılar, Outlet Center İzmit’te meraklıları ile buluşuyor

UFO meraklıları, ‘Sirius UFO Sergisi’ni 11 – 24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Outlet Center İzmit’te ücretsiz olarak gezebilecekler.   Outlet Center...

UFO meraklıları, ‘Sirius UFO Sergisi’ni 11 – 24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Outlet Center İzmit’te ücretsiz olarak gezebilecekler.

 

Outlet Center İzmit ziyaretçileri, “Dünya Dışı Zeki Yaşam” gerçeğinin eski çağlardan günümüze kadar olan tarihini; yazılı ve görsel malzemeler, dijital fotoğraflar, gizli belgeler, analiz raporları, video görüntüleri, maketler ve canlandırmalarla inceleme şansı yakalayacak.

 

Ana hedefi, “Dünya Dışı Zeki Yaşam”ın varlığına ve önemine dikkat çekmek olan Sirius UFO Sergisi’nin Outlet Center İzmit’teki açılışı, 11 Mayıs 2015 Pazartesi Günü gerçekleştirilecek.

 

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, 11 Mayıs 2015 Pazartesi günü sabah saat 10.30 ila 12.00 arasında basın mensuplarına detaylı bilgi verecek.

 

Ayrıca, Outlet Center İzmit’te açık kaldığı süre içerisinde, “Sirius UFO Sergisi” hakkında sergi görevlileri UFO meraklılarına sergi hakkında bilgi verebilecekler.

 

24 Mayıs 2015 Pazar günü akşam saat 22.00’ye kadar, Sirius UFO Sergisi’ne, tüm halkımız, tüm müşterilerimiz ve tüm değerli basın mensupları davetlidir…

 

Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Hakkında Bilgi:

Türkiye’nin, dünya dışı zeki yaşam ve ufoloji konusunda bilimsel araştırmalar yapan ilk merkezi olan Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi, 1998 yılında kurulmuştur.

 

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’nin amacı; evren’de yalnız olmadığımız gerçeğini ve Dünya dışı zeki varlıklar tarafından gezegenimizin uzun zamandan beri ziyaret edildiğini, gerçekliği ispatlanmış bilimsel kanıtlarla; fotoğraf, hareketli filmler, resmi belgeler, üst düzey askeri ve sivil yetkililerin itiraflarıyla, astronot ve bilim adamlarıyla yapılan röportajlarla Türk Halkına sunmak ve onları bu evrensel konuda bilgilendirmektir.

 

Merkez Başkanı Sn. Haktan Akdoğan; yurt içi ve yurt dışında konuşmacı olarak katıldığı birçok Ulusal ve Uluslararası konferanslarla, ayrıca konuk olduğu TV ve Radyo programları ve yazılı basındaki sayısız röportaj ve yazılarıyla bu konu hakkındaki bilgileri ve gelişmeleri paylaşmış ve paylaşmaya devam etmektedir.

08 Mayıs 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR