İdris Alp’ten nezaket ziyareti

Gölcük AKP İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi, 15 Temmuz darbe girişiminde milli iradeye sahip çıkan ve destek veren sivil toplum kuruluşlarına ziyare...

Gölcük AKP İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi, 15 Temmuz darbe girişiminde milli iradeye sahip çıkan ve destek veren sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerine devam ediyor. İdris Alp ve yönetimi bu kapsamda ilk önce Harb-İş Sendikası Gölcük Şube Başkanı Turhan Yıldız ve yönetimine, ardından Gölcük Pazarcılar Odası’na ziyarette bulundu.

 

“ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

İdris Alp, “Bizi karanlık noktalara götürmek isteyen bu zümreye karşı durduğunuz için sizlerde teşekkür ziyaretinde bulunduk. Pazarda tezgah açan, siyasi görüşleri ne olursa olsun tüm pazarcı kardeşlerimize devlet adına ve 241 tane şehidimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

 

“TEKRARI YAŞANMASIN”

Başkan Abdurrezzak Tuncer ise “Pazarcı esnafı adına ben de çok teşekkür ederim. Nazik ziyaretinizden dolayı memnun olduk. Bu vatan, bu topraklar hepimizin ortak değeridir. O yüzden üzerimize düşen görevimizi layıkıyla yapmak hepimizin görevidir. Allah bir daha böyle bir olay yaşatmasın” şeklinde konuştu.

12 Ekim 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR