CHP Darıca İlçe Örgütü yeni binasını törenle açtı

CHP’nin Darıca Bağlarbaşı Mahallesi İstasyon Caddesi’ndeki yeni binasının açılışı önceki gün akşam gerçekleştirildiAçılışa başta CHP Grup Başkanvekili...

BÜYÜT

CHP’nin Darıca Bağlarbaşı Mahallesi İstasyon Caddesi’ndeki yeni binasının açılışı önceki gün akşam gerçekleştirildi
Açılışa başta CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, CHP Kocaeli Milletvekilleri Hurşit Güneş, Haydar Akar olmak üzere, CHP Kocaeli İl Başkanı Yalçın Kuşkan, CHP İl yöneticileri, CHP Gebze İlçe Başkanı Sedat Tatar, Tahsin Tarhan, CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, CHP Derince İlçe Başkanı Hakan Savaş, CHP Çayırova İlçe Başkanı Rasim Meriç, eski Milletvekilleri, eski belediye başkanları, CHP Belediye Meclis üyeleri, CHP Kocaeli, Gebze, Darıca Çayırova Kadın ve Gençlik Kolları başkan ve yöneticileri, muhtarlar, sendika, dernek kurum başkan ve yöneticileri ve yaklaşık bine yakın vatandaş katıldı.
“CHP ÜLKE SINIRLARINI ÇİZENLERİN PARTİSİ'DİR”
Açılış konuşmasını yapan CHP Darıca İlçe Başkanı Selman Kösali, "Bu gün iki bayramı birlikte yaşıyoruz. Birisi Partimiz CHP'nin 89. yıl dönümü, diğeri ise Darıca ilçe binamızın açılışı. CHP ülkemizin en köklü partisidir. Mustafa Kemal'in kurduğu partidir. Partimiz ulusal bağımsızlığı kazandıran, Cumhuriyeti kuran, saltanatı kaldıran, hilafete son veren, ulusal birliğimizi sağlayan onurlu bir partidir" dedi.
“EN İYİ MİRASIN CUMHURİYET HALK PARTİLİLİK OLDUĞUNUN KANATİNDEYİM”
CHP Kocaeli İl Başkanı Yalçın Kuşkan konuşmasına dünyada eşine ender rastlanan bir parti olan CHP'nin devlet kurduğuna dikkat çekerek, "Bu gün hem Darıca ilçe binamızın açılışını, hem de partimizin 89. Yıl dönümünü kutluyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi gibi bir parti ne Türkiye'de ne de dünyada emsali pek bulunan bir parti değil. Devlet kurmuş, kurtuluş savaşına önemli katkılar sağlamış ve emperyalizme karşı mücadele vermiş bir partinin üyeleriyiz. Eminim ki sizler gibi bende aynı şeyi düşünüyorum. Çocuklarımıza bırakacağımız en iyi mirasın Cumhuriyet Halk Partililik olduğunun kanaatine varıyorum" şeklinde konuştu.

11 Eylül 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR