Turkcell’den Kocaelili emeklilere hediye dakikalar

5 Mart 2015 tarihine kadar TÜED’e üye tüm Turkcell’li emekliler her ay hatlarına yüklenecek hediye dakikalarla sevdikleriyle doya doya konuşmanın key...

BÜYÜT

5 Mart 2015 tarihine kadar TÜED’e üye tüm Turkcell’li emekliler her ay hatlarına yüklenecek hediye dakikalarla sevdikleriyle doya doya konuşmanın keyfini yaşayacak.

 

Turkcell’in emeklilik yaşındakilerin ihtiyaçlarına yönelik kampanya ve hizmetler sunmak için hayata geçirdiği Turkcell Emekliler Kulübü, Türkiye Emekliler Kulübü’ne  (TÜED) üye olan tüm Turkcell’li emeklilere 100 dakika hediye ediyor.  3 ay boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında TÜED üyesi faturalı hat kullanan Turkcell ‘li emekliler tarifelerine ek ayda 100 dakika, Hazır Kartlı emekliler ise 20 TL ve üzeri yüklemelerinde ayda 100 dakika hediye kazanabilecek.

 

Sevdikleriyle rahat rahat konuşma fırsatı sunan bu avantajdan yararlanmak isteyen tüm TÜED’li Turkcell hat sahibi emeklilerin “TUED boşluk TC kimlik numarası” yazarak 2222’ye ücretsiz bir SMS göndermeleri yeterli.

 

Turkcell Bireysel Müşteriler Direktörü Alper Ergenekon konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Turkcell olarak her yaş segmentine ve her kesimin ihtiyacına uygun çözüm ve tarifeler sunmak öncelikli konularımızdan. Gençlerden ev hanımlarına, esnaftan çiftçilere, profesyonellerden engellilere, kamu çalışanlarından Platinum müşterilerine kadar uzanan hizmet yelpazemize iki sene önce Turkcell Emekliler Kulübü’nü hayata geçirerek emekli müşterilerimizi de ekledik. Böylece kulüp üyelerimize, emeklilere özel tarife paketlerinden kolay kullanımlı akıllı telefon seçeneklerine, “Sağlıklı Yaşam Servisi” gibi sağlık hizmetlerinden çeşitli marka işbirliklerine kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sunmaya başladık. Şimdi de TÜED’le gerçekleştirdiğimiz iş birliği neticesinde emeklilerimize yeni bir avantaj sunmaktan mutluluk duyuyoruz. TÜED’e üye tüm Turkcell’li emeklilerin sevdikleriyle daha fazla, doya doya konuşabilmeleri için 3 ay boyunca hatlarına 100 dakika hediye ediyoruz. Yeni uygulamalarımızla ve avantajlı tarifelerimizle emeklilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz.”

 

Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün yaptığı açıklamada "Turkcell ile emeklilere yönelik pek çok proje hayata geçirdik. Şimdi Turkcell, üyelerimiz için güzel bir hizmet daha sunuyor. Derneğimizin hem faturalı hem de faturasız hat sahibi Turkcell’li üyeleri ayda 100 dakika bedava konuşma hakkına sahip oluyor. Bu sayede emeklilerimiz, torunlarıyla ve bütün sevdikleriyle uzun uzun konuşabiliyorlar. Bunun için Turkcell’e teşekkürlerimizi sunuyoruz”

19 Ocak 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR