Eski liselilerin 19 yıl sonraki buluşması

İzmit Ticaret Lisesi'nden 1992 yılında mezun olan bir grup arkadaş, tam 19 yıl sonra buluştu. Duygusal anların yaşandığı yemekte eski mezunların mutlu...

BÜYÜT

İzmit Ticaret Lisesi'nden 1992 yılında mezun olan bir grup arkadaş, tam 19 yıl sonra buluştu. Duygusal anların yaşandığı yemekte eski mezunların mutluluk ve heyecanı görülmeye değerdi.

İzmit Ticaret Lisesi 6-G sınıfının 19 yıl önceki mezunları, sosyal paylaşım sitesi facebook sayesinde önce sanal alemde birbirlerine ulaştı, sonra çok anlamlı bir organizasyonla buluştu. Eski mezunlardan Sadettin Ataş ile Oğuz Kılıç'ın organize ettiği iftar yemeği Kentsa Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşti. 19 sene önce aynı havayı teneffüs eden, birlikte gülüp, birlikte üzülen, pek çok güzel anıyı paylaşan eski mezunlar yemeğe büyük ilgi gösterdi. Çoğu evlenip çoluk çocuğa karışan mezunlardan bir kısmı bu güzel buluşmaya eşleriyle birlikte katıldı. 19 yıl sonra ilk kez birbirlerini görmenin heyecanı ile hasretle kucaklaşan eski lise arkadaşları anılarını tazeledi, bol bol sohbet etti.

ANILAR TAZELENDİ
Bu anlamlı buluşmaya eski mezunlardan Y. Kader Süt Kızılçelik, Nesibe Yıldız, Zeynep Reka, Ayşe Sönmez Rüzgar, Lütfiye Sak Palanlılar, Elçin Boz Ataş, Sadettin Ataş, İnci Güler Tutun, Zekiye Özcan Kılıç, Oğuz Kılıç, Yıldız Baş Bayhan, Saadet Korkmaz ve Murat Sarıaslan katıldı. İlerleyen saatlere kadar neşe içinde devam eden lise buluşmasında eski mezunlar, hem o dönemdeki öğretmenlerinin hem de buluşmaya katılamayan arkadaşlarının kulaklarını çınlattı. Aynı şehirde yaşayıp bunca yıl bir araya gelmedikleri için hayıflanan dostlar, bundan sonra daha sık buluşmak üzere sözleşerek gece yarısı güçlükle birbirlerinden ayrıldı.

22 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR