AKP’nin hırçın çocuğu Ayyıldız’dan dehşet veren tespit

İşte Ayyıldız’ın tespitleri; ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ TESPİTLER... ELİM AYAĞIM TİTRİYOR... KOCAELİ'DE NEDEN AK PARTİ 6 MİLLETVEKİLİNE DÜŞTÜ İŞTE NEDE...

BÜYÜT

İşte Ayyıldız’ın tespitleri;

ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ TESPİTLER... ELİM AYAĞIM TİTRİYOR...

KOCAELİ'DE NEDEN AK PARTİ 6 MİLLETVEKİLİNE DÜŞTÜ İŞTE NEDENLER...

 

1-Genel Merkez Kocaeli adına yaptığı listede bir tane ''KÜRT'' listeye koymadı ve aynı Türkiye'de olduğu gibi kürtlere Kocaeli'de adres olarak HDP'yi gösterdi. (Kimse kürt kardeşime laf söylemesin düne kadar AK PARTİ'yi onca tehditlere rağmen destekliyorlardı o zaman iyidilerdi de şimdi kötü mü oldular? )

 

2- Bir LAZ olarak diyorum ki bu ilde sadece Rize'liler, Trabzon'lular, Gümüşhane'liler yaşamıyor neden listede Kandıra'lıar, Muhacırlar, Gürcüler yoktu?

 

3-Arkadaş Gebze gibi bir yerden sen neden sadece bir tane vekil adayı sıralamaya koyarsın. Mesela Hakan Höbek gibi çok sevilen bir adamı neden listeye koymassın. Gebze’ye en az üç tane vekil verilmeliydi.

 

4-İsraf almış başını gidiyordu. Partide ihale alan alana yöneticilerin burnu bir karış havada ezilenlerin temsilcisiyim diyenler ezenler haline gelmişti. AK PARTİ Kocaeli'de bu anlamda bir temizlik yapılmalı ve gerçek halk temsilcileri görevlere getirilmelidir.

 

5- AK PARTİ içerisinde ki hainler makam verilmedi veyahutta makamları gitti diye iyi tespit edilip İHRAÇ EDİLMELİDİR...

 

6-Sayın bakanımız Fikri Işık artık ekibim dediği çemberi genişletmelidir. Hep aynı insanlarla al gülüm ver gülüm yapmamalıdır.

 

7-Hep eleştirdiğim bir konu. Bizim mücahidler, mütaahit oldular ve bizim muhafazakar başörtülü eşleride bir ton makyajlı pantalonlu vakkolu ZENGİN TESETTÜRLÜ KARISI oldular. (Böyle olanlar için diyorum)

 

8-İnsanlar bizim yöneticilerle görüşemiyorlar burnu bir karış havada insanlar partide çoğalmaya başladı. Bu insanlarda temizlenmelidir.

 

9-Artık gerçek dava adamlarına alnı secdeye giden hakkaniyeti haramı helali bilen insanlara yönetimlerde görev verilmelidir.

 

10-Kardeşim sen adam belediyede çalışıyor diye yönetimlere almıyorsun ama ilçe yönetiminden il yönetimine kadar yöneticilerin çatır çatır belediye ihaleleri alıyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

 

11-Kadınlarımız çok samimi çalıştı belki ''ÇAT KAPI'' adı altında... ammmaaa siyaset kapıyı çalıp broşür vermek seçim büroları açılışlarında AK PARTİ müzikleriyle ritim tutmak değildir. Kadınlarımıza AK PARTİ politikalarıyla alakalı eğitim verilmedi. Bedenen hep yoruldular ama beynen doldurulmadılar. (Aslında sadece bu kadınlarımız içinde geçerli değil.)Teşkilat eğitimlerinde çok zayıf kaldık.

 

İLAVE BİLGİ: Kimse suçu dört aydır İl Başkanı olan Şemsettin CEYHAN'a atmasın. Elinde sihirli değnek yok. Enkaz bir teşkilat aldı ve anca bu kadar yapabildi. Ama ona da ufak bir uyarı GERÇEK SEVDALILARI TESPİT EDİP YANINA ALMALIDIR.

 

NOT: Bazılarına göre çok aptalım milleti kendime cephe alıyorum. Diyorlar ki ''Ne derdin var be kardeşim o biçim çevren var tut çeneni yolunu bul o biçim. Bende onlara diyorum ki benim gibi adamları aralarına almazlar. Ben ihale alırlarsa (insan ticaret yapabilir ihale alabilir ama üç liralık ihaleyi on liraya alarak rant sağlamamak kaydıyla) hırsızlık yaparlarsa tekerlerine çomak sokarım rahat durmam. O nedenle çevremde olsa ben gibileri oyunun içine sokmuyorlar.

 

AK PARTİ'Yİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP AK PARTİ DİYECEĞİM HERŞEYE RAĞMEN HER TÜRLÜ HAKSIZLIĞA RAĞMEN..

08 Haziran 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

03

Süleyman ballıkaya - Bu fotoğraf Sabri Yalım parkında Mısırda yaşanan olaylariı protesto ederken çekilmiş , her habere herhangi bir fotoğraf koyulmaz.

Yanıtla . 0Beğen 08 Haziran 15:32
02

gurbetci - Ağzına sağlık yeğen Birde dış politikayı da ele alsaydın mademki avrupa da söz sahibi burası içinde formül üretilsin mesela bakalım gibi

Yanıtla . 0Beğen 08 Haziran 15:32
01

irfan ayazoğlu - tebrık edıyorum sızı allaha emanet olun

Yanıtla . 0Beğen 08 Haziran 15:32
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR