SP, Bereket Mitingi’ne 35 bin kişi hedefliyor

Saadet Partisi, 14 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’de Perşembe pazarında Bereket Mitingi yapacak. SP İl Başkanı Mustafa Mercan, mitinge 35 bin kişinin...

BÜYÜT

Saadet Partisi, 14 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’de Perşembe pazarında Bereket Mitingi yapacak. SP İl Başkanı Mustafa Mercan, mitinge 35 bin kişinin katılmasını hedeflediklerini söyledi.

TOPLANTI YAPILDI
12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde Saadet Partisi Genel Merkezi tarafından organze edilen “Bereket Miting”leri start aldı. Kentimizde SP’nin 7’nci mitingi yapılacak. Cumartesi günü saat 17.00’de Perşembe pazarında yapılacak olan mitinge 35 bin kişinin katılması hedefleniyor. Saadet Partisi İl Başkanlığı dün Seka Park içerisinde bulunan Marmara Balık’ta mitingle ilgili basın toplantısı düzenledi. İl Başkanı Mustafa Mercan başkanlığında yapılan toplantıya ilçe başkanları ve milletvekili adayları da katıldı.

PERŞEMBE PAZARINDA
İl Başkanı Mustafa Mercan yaptığı açıklamada, “Milletimizin SP kadrolarına ihtiyacı vardır. Bunu her geçen gün görmekteyiz. Bu ülkenin SP başka çıkar yolu yoktur. Ülkemizin geleceğini şekillendirmek bereket ve bolluk için çalışıyoruz. Ülkemizin berekete kavuşması için mutlaka SP iktidar olması gerekiyor. Bereket Mitingleri’nin Kocaeli ayağı cumartesi günü 17.00’de Perşembe pazarında yapılacaktır. Her ilçemizden tarafından organizasyonlar yapılıyor. Miting takip komisyonu başkanlığına Hüseyin Kanca getirilmiştir” dedi.

35 BİN KİŞİ BEKLENİYOR
SP İl Başkanı Mercan, “Her ilçeye hedef verilmiştir. Bizim hedefimiz yüzde 35 oy hedefimiz vardır. 35 bin kişiyle Perşembe pazarı alanında olacağız. Ülke genelinde 60 miting yapılacaktır. Genel merkez tarafından yer hazırlanacak. 30 bin bayrak dağıtılacak. Mitinge katılanlar için su dağıtılacaktır. Miting alanında biz ev sahibi olarak konuşacağız, ayrıca milletvekili adaylarımız konuşacaktır. Herkesi bu mitinge bekliyoruz. Bu mitingde halkımız merak ettiği bütün soruların cevabını bulacaktır. Kimse merak etmesin, 12 Haziran’da iktidara geliyoruz” dedi.

09 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR