HAS Parti’de çarklar işliyor

HAS Parti aylık olağan birim başkanları toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. Toplantıya İl Teşkilat Başkanı Şaban Tek ve İlçe Teşkilat Başkanl...

BÜYÜT

HAS Parti aylık olağan birim başkanları toplantısını parti binasında gerçekleştirdi. Toplantıya İl Teşkilat Başkanı Şaban Tek ve İlçe Teşkilat Başkanları, İl Halkla İlişkiler Başkanı Hayrettin Ünlü ve İlçe Teşkilat Başkanları, İl Tanıtma Başkanı Ayhan Geçel ve İlçe Tanıtma Başkanları, İl Eğitim Birim Başkanı Nail Ay ve İlçe Eğitim Birim başkanları katıldı. Toplantıda geçmiş ayda yapılan çalışmalar değerlendirildi ve yeni hedefler belirlendi. 4 Mart’ta Dolphin Salonu’nda yapılacak olan 2. İl Divan toplantısı için bilgilendirme yapıldı.

ÇOK ÇALIŞMALIYIZ
İl Teşkilat Başkanı Şaban Tek yaptığı açıklamada, “Teşkilat mensuplarının çalışmaları çok önemli. Şu kısa sürede teşkilatlanmamızı çok iyi sağladık. Çarklarımız düzenli bir şekilde işlemektedir. Ancak bu çarkın devrini seçime çok az bir süre kala yükseltmeliyiz. Artık evimizde oturacak yada kapalı kapılar ardında toplantılar yapacak zaman değildir. Vaktimizin büyük bir bölümünü seçmen ziyaretlerine ayıralım” dedi.

28 Şubat 2011 Kocaeli- SiyasetYÜKLENİYOR